Oficjalna koszulka PKO Silesia MarathonPrezentujemy oficjalny projekt tegorocznej koszulki PKO Slesia Marathon. W ramach opłaty startowej każdy uczestnik maratonu i półmaratonu otrzyma w pakiecie koszulkę techniczną w wersji damskiej lub męskiej.
Silesia Marathon już od pierwszej edycji oferował uczestnikom wysokiej jakości koszulki techniczne w pakiecie startowym i jako pierwsza impreza w Polsce wprowadził koszulki techniczne w wersji damskiej.
Uczestnicy chwalą je za jakość i oryginalne projekty graficzne do tego stopnia, że w 2015 roku koszulka z PKO Silesia Marathon zajęła 1 miejsce w głosowaniu użytkowników prtalu MaratonyPolskie.pl na „Najpiękniejszą koszulkę z imprez biegowych 2015”, a w 2016 nasz projekt zajął 3 miejsce.
Mamy nadzieję, że tegoroczna koszulka znajdzie równie duże uznanie w Waszych oczach i część z Was wystartuje w niej w największej biegowej imprezie na Śląsku 1 października br.
Tak jak i rok temu każdy maratończyk i półmaratończyk, będzie mógł na miejscu zamówić sobie dodatkowy nadruk na koszulce np. swojego imienia (usługa dodatkowo płatna).