Samsung Półmaraton prezentuje medale

Organizatorzy 7. Szamotuły Samsung Półmaraton symbolicznie wybrali datę 07.07.2017 na prezentację medali kolejnej edycji jednej z największych imprez biegowych w Powiecie Szamotulskim.

Na załączonych zdjęciach możemy dostrzec tegoroczny motyw przewodni imprezy, które corocznie związany jest z wybraną budowlą naszego miasta. Wieża Ciśnień bo o niej mowa znajdzie się na medalu półmaratońskim, który jest specjalnie emaliowany w kolorystyce nawiązującej zarówno do herbu miasta, jak i głównego sponsora.

Bieg Rodzinny i Marsz Nordic Walking otrzyma taki sam medal, jednak bez charakterystycznego dla półmaratonu emaliowania.

Jak twierdzi wicedyrektor półmaratonu Bartosz Węglewski, lipcowy okres będzie bardzo gorący w informację dla biegaczy. – Na ten miesiąc przewidujemy również prezentację pakietu startowego, w którym znajdzie się m.in. koszulka oraz torba, która w zeszłym roku została bardzo gorąco przyjęta przez biegaczy, tym razem chcemy jednak zaskoczyć graficznie i kolorystycznie, dlatego zachęcam do śledzenia naszej strony internetowej. W tym roku podobnie jak w zeszłym na biegaczy czeka płaska i bardzo szybka trasa, na której przy dobrym przygotowaniu naprawdę łatwo o rekordy życiowe. Jeszcze bardziej do świetnej formy zachęcić może fakt nagród finansowych za pobicie zeszłorocznych czasów.Do półmaratonu i biegów towarzyszących, które odbędą się 8 października jeszcze ponad 3 miesiące, a na listach znajduje się już ponad 700 zapisanych uczestników! Rejestracji można dokonać TUTAJ, do czego gorąco zachęcamy!