22. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie. Zapisy przedłużone do 22 sierpnia

Zapraszamy wszystkich biegaczy do Jaworzna- z uwagi na posiadane jeszcze pakiety startowe przesuwamy termin zapisów do kolejnej edycji Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów i Biegu Rekreacyjnego 9 km.

Internetowy panel zgłoszeń do obydwu biegów będzie funkcjonował do dnia 22 sierpnia do godz. 24:00. Po tym terminie zgłoszenie będzie możliwe jedynie w biurze zawodów w dniu biegu, jednak w dniu imprezy opłata startowa wynosi nie 40,- zł lecz 60,- zł. Na uczestników obydwu biegów już czekają: koszulka techniczna Stedman, medal odlewany techniką ciśnieniową oraz oczywiście ciekawa, widokowa trasa, która po modyfikacji bardziej zbliżona jest do pętli. Z koszulką i medalem można zapoznać się poniżej.
W tym roku jak wcześniej wspominaliśmy ze względu na planowane prace remontowe w okolicach Hali Widowiskowo-Sportowej bieg odbędzie się w nowej scenerii- start i meta zlokalizowane będą na stadionie piłkarskim przy ulicy Krakowskiej 8. Jest to spory obiekt z trybunami na 7000 miejsc. Start, meta, biuro zawodów i cała logistyka będą znajdować się płycie boiska.
Parkingi dla uczestników – pierwszych 120 zmotoryzowanych będzie mogło wjechać na teren stadionu. Po zapełnieniu miejsc parkingowych wewnątrz obiektu dalszych 200 pojazdów znajdzie miejsce do parkowania wzdłuż ogrodzenia stadionu przy ul. Krakowskiej. Z każdego parkingu odległość do biura zawodów to ok. 100 m. Dojazd do stadionu jest komfortowy z każdego kierunku, gdyż znajduje się on tuż przy trasie śródmiejskiej DK 79. Dojeżdżając czy od strony Krakowa czy Katowic, należy zjechać z DK 79 przy stacji paliw Orlen by po około 150 m po lewej zobaczyć stadion.
Szczegóły dotyczące jaworznickiej piętnastki znaleźć można na stronie internetowej www.bieg.mckis.jaw.pl
Przypominamy:
– zgłoszenia elektroniczne i opłata startowa gwarantujące pełny pakiet – do 22 sierpnia do godz.24:00
– za pełne zgłoszenie uważa się zgłoszenie imienne i wpłacenie opłaty startowej.
Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną do dnia 22 sierpnia poprzez strony www.bieg.mckis.jaw.pl lub www.datasport.pl lub www.maratonypolskie.pl
Partnerem jaworznickiej piętnastki jest TAURON WYTWARZANIE S.A.
 
ZAPRASZAMY DO JAWORZNA – NAPRAWDĘ WARTO