Organizatorzy PKO Silesia Marathon zaprezentowali medale

Po prezentacji oficjalnej koszulki technicznej PKO Silesia Marathon oraz okolicznościowego gadżetu – plecaka, nadszedł czas na prezentację medali, jakie wręczane będą biegaczom na mecie maratonu oraz półmaratonu.

Nadeszła chwila na prezentację tegorocznych medali PKO Silesia Marathon i PKO Silesia Półmaraton. Rok temu po raz pierwszy przed zawodami zaprezentowaliśmy Wam medal i bardzo się spodobał. W tym roku również nie zabrakło na medalu najbardziej charakterystycznych elementów architektury Górnego Śląska. Mamy nadzieję, że będzie to medal upamiętniający wyjątkowy bieg, medal który zajmie odpowiednie miejsce w Waszej sportowej kolekcji. Życzymy wszystkim uczestnikom, aby medal ten był zwieńczeniem wspaniałej walki na trasie i świetnego finiszu na bieżni Stadionu Śląskiego.” – piszą organizatorzy PKO Silesia Marathon
Medal PKO Silesia Marathon

Medal PKO Silesia Półmaraton

Pakiet startowy

PKO Silesia Marathon i Półmaraton odbędą się 1 października 2017 roku. Zgłoszenia do biegu przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie internetowej www.silesiamarathon.pl do 21 września 2017 roku. Limit numerów startowych zarówno na maraton jak i półmaraton ograniczony został do 3.000 pakietów startowych.