Wielki Finał Four Colours 2017

Red Run - Four Colours
Już 25 listopada spotykamy się w Inowrocławiu ba zakończeniu Drugiej edycji Four Colours Grand Prix Inowrocławia na 5 i 10 kilometrów. OPENSERWIS Red Run wystartuje ze stadionu miejskiego punktualnie o godzinie 13.00.
Tegoroczna trasa OPENSERWIS RED RUN jest identyczna jak ta zeszłoroczna. Zaczynamy na Stadion Miejski im. Inowrocławskich Olimpijczyków, następnie wybiegamy bramą Główną w ulicę Świętokrzyska dalej skręcamy w Park Solankowy w kierunku małego stawku. Dalej trasa wiedzie koło Zakładu Przyrodoleczniczego w kierunku Tężni Inowrocławskich. Przebiegamy koło Parku liniowego i wbiegamy w Nowy Park Solankowy dalej alejkami do ulicy Rąbińskiej i skręcamy w ulicę Wierzbińskiego i bramą boczną wbiegamy na Stadion. Trasa liczy 5 kilometrów. Startujący na dystansie 10 kilometrów pokonują dwie pętle trasy.
Na stadionie na wszystkich uczestników będzie czekał ciepły posiłek oraz gorąca herbata. Ponadto woda, napoje izotoniczne firmy GET WELL Sport oraz owoce.
Nasi partnerzy przygotowali stoiska gdzie będziecie mogli zapoznać się z ich ofertą i skorzystać z atrakcji.
Również na stoisku Naszego Sponsora Firmy OPENSERWIS będzie można zakupić stojak na medale tegorocznego cyklu.
Zapisy internetowe trwają do środy 22.11.2017 do godziny 24.00. Zapisać można się również w biurze MKS Inowrocław w tygodniu oprócz czwartku w godzinach 17.30-19.00. Biuro mieści się pod trybuną główną Stadionu.
Zapisać można się również w biurze zawodów, ale opłata jest wyższa więc zachęcamy do zapisów internetowych.
Pakiety startowe będzie można odbierać od czwartku 23 listopada na stadionie miejskim w godzinach 17.00 – 20.00, oraz w dniu zawodów od godziny 9.00.