Marzysz o starcie w London Marathon? Ten konkurs jest dla Ciebie

Maraton Londyński to jedno z najpopularniejszych wydarzeń biegowych na świecie. Zainteresowanie wśród biegaczy wielokrotnie przewyższa liczbę dostępnych miejsc. Partner techniczny biegu, marka New Balance organizuje konkurs z trzema nagrodami w postaci pakietu startowego na tegoroczna edycję imprezy wraz z przelotem do Londynu i pakietem sprzętu sportowego. Bieg odbędzie się 26 kwietnia 2020 roku. 

Konkurs New Bialance trwa na tej stronie do wtorku, 14 stycznia. Zakończy się dokładnie o północy.  

– Na konkursowej stronie znajduje się formularz. Aby uzyskać szansę na zdobycie pakietu należy go wypełnić i uzasadnić, dlaczego to właśnie Ty masz jechać z New Balance na London Marathon. Nie zapomnij dołączyć zdjęcia z treningu biegowego i przygotowań do startów – apelują organizatorzy konkursu. 

Trzy osoby, które prześlą najbardziej inspirujące zgłoszenia otrzymają nagrodę główną, czyli pakiet startowy na Virgin Money London Marathon, przelot w dwie strony oraz zestaw ubrań i butów New Balance. Dodatkowo pięć kolejnych osób zostanie nagrodzonych parą butów New Balance.

Obiekt pożądania tysięcy biegaczy

Maraton Londyński to wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu biegowym. Każdego roku wyścig łączy wybitnych sportowców i amatorów z całego świata, którzy niezależnie od poziomu walczą o pobicie kolejnych rekordów.

Bieg to nie tylko sportowe emocje, ale również wydarzenie charytatywne. Organizatorzy Maratonu od pierwszej edycji w 1981 roku przekazali na szczytne cele ponad miliard funtów.

W tym roku padł kolejny rekord wysłanych zgłoszeń. Organizatorzy zebrali łącznie 457 861 aplikacji. Limit miejsc wynosi tylko trochę ponad 50 tysięcy, z których część jest zarezerwowana dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i organizacji charytatywnych. 

mat pras.