Obstawiaj piłkę nożną wygodnie i bezpiecznie z wykorzystaniem technologii blockchain!

Technologia blockchain, która jest dobrze znana każdemu, kto ma stosunek do światu kryptowalut, staje się nowym trendem naszych czasów. W ciągu ostatnich lat znalazła ona zastosowanie w różnych dziedzinach współczesnego życia człowieka: polityce, transakcjach finansowych, prawie, zarządzaniu, a także w zakładach sportowych!

Popularność tej technologii opiera się na fakcie, że zdecentralizowany system księgowy ma najwyższy stopień bezpieczeństwa, który jest po prostu niemożliwy do hakowania lub manipulowania. Sama technologia została z powodzeniem sprawdzona na przestrzeni lat i staje się coraz bardziej dostępna i zrozumiała dla większości użytkowników. Jednak mimo popularyzacji blockchainu, pozostaje pytanie – co zmieni ona w nowoczesnych zakładach i co zyskają na niej gracze? Tego i wiele więcej dowiemy się już dziś!

Zakłady bukmacherskie na Igrzyska Olimpijskie razem z technologią blockchain!

Aby przyciągnąć nową publiczność, bukmacherzy aktywnie ulepszają swoje zakłady internetowe, tworząc nowe przywileje. W ten sposób narodził się pomysł wprowadzenia technologii blockchain do światu zakładów sportowych. W przeciwieństwie do innych, mniej znaczących innowacji, ta technologia może znacznie uprościć i zabezpieczyć życie obstawiających. Na przykład dane osobowe użytkowników, skany ich dokumentów oraz ich podłączone karty bankowe mogłyby zostać maksymalnie zabezpieczone dzięki wdrożeniu blockchain. Dodatkowo, proces transakcji zostałby ujednolicony, co pozwoliłoby na jeszcze szybsze wpłaty i wypłaty! Ponadto, technologia ta może mieć pozytywny wpływ na funkcjonowanie platform bukmacherskich. Przede wszystkim miałoby to wpływ na:

– Obniżenie podatku

Kryptowaluta jest nowym rodzajem płatności i wciąż nie jest opodatkowany w większości krajów świata. Tak więc wprowadzenie blockchainu zmniejszyłoby opodatkowanie i legalnie zwiększyło rentowność bukmachera.

– System ujednolicony

Zakłady bukmacherskie na Igrzyska Olimpijskie cieszą się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Jest jednak fizycznie i prawnie niemożliwe, aby bukmacherzy dopuścili wszystkie systemy płatności istniejące na świecie. Z kolei kryptowaluta jest dostępna w niemal każdym zakątku świata i stanowiłaby jednolite i uniwersalne rozwiązanie.

TI10 VulkanBet oraz „umowa-smart” dla Bukmacherów!

Zakłady bukmacherskie na piłkę nożną stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. W celu zawarcia zakładu pomiędzy obstawiającym a platformą bukmacherską wykorzystywane są wewnętrzne klucze szyfrujące, które przechowywane są na serwerze samej platformy. Jednak bezpieczeństwo takiego szyfrowania zależy przede wszystkim od poziomu platformy i nikt nie jest w stanie zagwarantować pełnego bezpieczeństwa danych. Dzięki zastosowaniu technologii Blockchain, wszystkie informacje dotyczące zakładu zawartego np. na TI 10 VulkanBet, mogą zostać umieszczone w specjalnym protokole elektronicznym nazywanym – „smart-contract”.  Przechowywanie danych z tą technologią jest całkowicie bezpieczne i, co najważniejsze, niezmienne. Tak na przykład, kursy zakładów nie mogą być już sfałszowane lub hakowane w celu ich późniejszej zmiany. W końcu po sporządzeniu smart-contract, informacje są sprawdzane przez system i umieszczane na jednym z łańcuchów blockchain. Gwarantowałoby to uniwersalny i sprawiedliwy system, dzięki któremu świat zakładów mógłby osiągnąć nowy poziom!

Od jakich platform warto czekać wprowadzenia technologii blockchain oraz bonusu bez depozytu?

Wprowadzenie technologii blockchain do świata zakładów online z pewnością powinno stać się rzeczywistością w najbliższej przyszłości. Zakłady bukmacherskie online stają się coraz bardziej popularne na całym świecie, co z kolei zmusza bukmacherów do ewolucji bezpieczeństwa ich systemu! Jednak otrzymać bonus bez depozytu można już teraz u każdego z certyfikowanych bukmacherów! Poza tym, czekają na Ciebie inne miłe niespodzianki, więc spiesz się do nowych zwycięstw!

fot. unsplash