Czołowi producenci gier na polskim rynku hazardowym

Większość graczy chętnie mówi o wielkich producentach gier hazardowych typu Microgaming, Play’n Go, NetEnt itp., ale nie warto zapominać, że Polacy również mogą pochwalić się całkiem ciekawą kolekcją gier. Ich pozycje może nie są najpopularniejsze na świecie, ale możemy zapewnić, że są wysokiej jakości i warto je wypróbować. Chcielibyśmy opowiedzieć trochę o firmach, które według nas są czołowymi producentami gier hazardowych w Polsce, aby każdy miał możliwość sprawdzenia ich na własną rękę. 

Gry w kasynach online w Polsce

Wszystkie kasyna online są zasilane grami pochodzącymi od różnych producentów z całego świata. Dobre strony tego typu zazwyczaj decydują się na sloty od dostawców, którzy są bardzo dobrze znani na rynku, a są to między innymi Wazdan, Yggdrasil, Thunderkick, NetEnt i o wiele więcej. 

Kiedy widzisz na liście te nazwy, masz pewność, że jest to dobre kasyno online. Niektórzy mogą nie wiedzieć, ale Polscy producenci gier hazardowych również istnieją, mają się dobrze i można ich również spotkać w niektórych kasynach online. Wiele gier jest wartych wypróbowania, do czego zachęcamy. Poniżej znajdziesz kilka informacji właśnie na temat najlepszych producentów na polskim rynku hazardowym. 

Promatic bez wątpienia na samym czele

Jeśli mówimy o słynnych producentach gier z Polski, to w pierwszej kolejności musimy wspomnieć o Promatic. Niewiele osób o tym wie, ale grupa ta działa już od 1997 roku i jest jedną z najdłużej działających na polskim rynku. W kasynach online na terenie Polski można całkiem łatwo znaleźć gry tego producenta, a najlepszymi przykładami są między innymi: 

  • Pudzianator
  • Disco King
  • Husaria

Już od początku swojego istnienia Promatic był bardzo aktywnym producentem. Pierwsza kolekcja autorskich gier nazwana została Classic i niestety na ten moment nie można jej znaleźć online, ale za to późniejsze gry, które podbiły rynek hazardowy, a są nimi Pudzianator i Disco King, są tak naprawdę wszędzie. 

Pudzianator to bardzo kreatywna gra, której głównym bohaterem jest nie kto inny jak znany wszystkim Pudzian. W slocie znajduje się wiele symboli połączonych z karierą Pudziana, a dodatkowo gracze czują się, jak gdyby właśnie znajdowali się podczas ekscytującej walki MMA. 

Z kolei Disco King opowiada o kolejnej gwieździe polskiej rozrywki, a jest to Zenek Martyniuk.  Tym razem przenosimy się wraz z Zenkiem na scenę pełną Disco Polo oraz zabawy. 

Na uwagę zasługuje też jedna z pierwszych gier od Promatic, a była nią Husaria. Można się domyślić, że husaria to gra historyczna, a opowiada ona o najpopularniejszej grupie walczącej w historii Polski. Gry Promatic są warte wypróbowania i jak najbardziej do tego zachęcamy. 

Magic Play – producent slotów stacjonarnych

Magic Play ma trochę inną taktykę jako producent niż Promatic. Producent ma na swoim koncie dziesiątki różnych gier, ale za to jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że spotkasz je w kasynie online, ponieważ zdecydowana większość z nich to sloty stacjonarne. 

Wśród nich królują gry wideo, które, co wiele osób nie wie, można znaleźć nawet w stolicy hazardu, czyli w Las Vegas. Sloty stacjonarne Magic Play stały się naprawdę popularne, a tytuły, które najczęściej powtarzają się na listach to: 

  • Duo Drive
  • Injustice Arcade
  • Ice Man
  • Robot Storm
  • Pizza Express
  • Timberman

Poza slotami video Magic Play zajmuje się również produkcją automatów siłowych, sportowych, dla dzieci, gier typu flipper, a nawet fotobudek. 

STS – nie zapomnijmy o zakładach sportowych

STS to polska grupa, która głównie zajmuje się organizowaniem zakładów sportowych. Raczej nie ma zbyt wiele wspólnego ze slotami, ale za to właśnie dzięki STS możemy w dowolnym momencie skorzystać z ekscytujących zakładów na wybrany przez siebie sport. Jeśli więc będziesz chciał odpocząć od slotów, polskich czy zagranicznych, możesz po prostu przejść do kasyna z zakładami od STS, aby zmienić swoje środowisko i na pewien czas ochłonąć. 

materiał partnera

fot. John Schnobrich, Unsplash