Runmageddon nadciąga nad Warszawę!

Runmageddon Zalew Bardowskiego

W weekend 23-24 września organizatorzy Runmageddonu po raz kolejny otworzą wrota piekieł przed fanami biegów przeszkodowych. W programie jak zawsze mnóstwo adrenaliny, nowych tras i mrożących krew w żyłach atrakcji dla amatorów najbardziej wymagającego cyklu biegów przeszkodowych w Europie. Krew, pot i łzy wyleją również zespoły redakcyjne, które zmierzą się w odbywających się po raz pierwszy w historii Mistrzostwach Polski Dziennikarzy. Organizatorzy zadbali również o mocne wrażenia dla dzieciaków i nastolatków, którzy sprawdzą się na trasie Runmageddon KIDS i JUNIOR.
Błoto i dobrze znane przeszkody czekają tym razem na warszawskich twardzieli. Ekstremalny bieg z przeszkodami odbędzie się na Targówku, na terenach Zalewu Bardowskiego, gdzie na uczestników czeka urozmaicony krajobraz. Inżynierowie Runmageddonu przygotowali najbardziej wymagające przeszkody, które sprawdzą charakter i wolę walki oraz wycisną ostatnią kroplę potu z uczestników. Kibice też nie będą się nudzić. Organizator przygotował wiele atrakcji w specjalnej Strefie Kibica, w której znajdują się między innymi miejsca widokowe, skąd każdy będzie mógł obserwować pokonujących mordercze przeszkody uczestników. 
Poprzedni Runmageddon organizowany w Warszawie zgromadził rekordową liczbę uczestników. Na starcie pojawiło się ponad 6000 osób, a swoich sił w morderczym wysiłku spróbowało także 1500 dzieci w kategorii KIDS. We wrześniowej edycji swój start planują również tysiące uczestników i kibiców. Tym razem organizator szczególnie zaprasza młodzież w wieku 11-16 lat, na których po raz pierwszy w historii stolicy czeka specjalny tor Runmageddon JUNIOR z 15 przeszkodami. To idealna rozgrzewka dla tych, którzy chcieliby w przyszłości sprawdzić swoją siłę i charakter przed startem w dorosłym Runmageddonie. 
23 września do rywalizacji staną również przedstawiciele mediów, którzy po raz pierwszy spróbują swoich sił w Mistrzostwach Polski Dziennikarzy. Wstaną od redakcyjnych biurek, by pobiec na 6-km trasie Rekrut, poznać nowy smak emocji i walczyć w klasyfikacji drużynowej. Na starcie pojawią się m.in. ekipy z Wirtualnej Polski, Radia Zet czy Polskiej Agencji Prasowej. 
Warszawa ma w sobie niesamowitą energię. Tutaj można poczuć siłę i puls miasta, które aż wibruje od pozytywnych emocji. Podczas ostatniej imprezy w maju Warszawa przyjęła nas gorąco. Mamy nadzieję, że i tym razem uczestnicy pokażą swoją determinację i ducha walki. Ten bieg jest hardkorowy i jedyny w swoim rodzaju i o to właśnie chodzi – lubimy zaskakiwać i być zaskakiwani! W Warszawie spodziewamy się 100-tysięcznego uczestnika w historii Runmageddonu – będzie co świętować!” – powiedział Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.
Uczestnicy Runmageddonu Warszawa będą mieli do pokonania przeszkody, które zyskały miano kultowych: m.in. Ścianę z Łańcuchów, Indianę XXL, Lodową, Komandosa, Helikopter, Porodówkę Błotną, Ściany w Wodzie czy Multirig. Towarzyszący uczestnikom biegów członkowie rodzin i przyjaciele spędzą ten czas równie aktywnie. Na kibiców czekają namioty gastronomiczne oraz strefa piknikowa oferująca różne formy rozrywki na świeżym powietrzu. 
Przydatne informacje:
Zapisy internetowe (www.runmageddon.pl/zapisy) trwają do 21.09.2017 r.
Zapisów można dokonywać w Biurze Zawodów również w piątek w godzinach 16.00- 21.00 (dodatkowa opłata 50zł).
Biuro Zawodów w dniach 23.09-24.09 będzie czynne od godziny 6.30 do końca dnia.
Pakiety startowe będą do odbioru w Biurze Zawodów.
Starty: 
Sobota 23.09.2017 r. 
REKRUT od 7.30 do 14.00 (serie co ok. 15min)
KIDS od 10.45 do 13.45 (serie co 15 min. naprzemiennie dla dzieci w wieku 4-7 i 8-11 lat) oraz od 13.45 do 14.45 w seriach co 20 min.

Niedziela 24.09.2017 r. 
INTRO od 8.45 do 13.00 (serie co ok. 15 min)
KIDS od 10.45 do 13.45 (serie co 15 min. naprzemiennie dla dzieci w wieku 4-7 i 8-11 lat) oraz od 13.45 do 14.45 w seriach co 20 min.
JUNIOR od 15.30 do 16.00 ( serie co 15 min.)
Wszystkie informacje dostępne na: runmageddon.pl