Mud Max powraca! Dolina Charlotty nowym właścicielem marki

Dolina Charlotty Resort&SPA wykupiła prawa do organizacji ekstremalnego biegu z przeszkodami Mud Max. Organizatorzy zapewniają jednak ścisłą współpracę z agencją Hunter Extreme, która do tej pory tworzyła historię Mud Maxa. 9 czerwca i 13 października 2018 r. Mud Max powróci jak bumerang do Doliny Charlotty.
9 czerwca 2018 r. poszukiwacze adrenaliny będą mogli zmierzyć się z 14-sto kilometrową trasą z Doliny Charlotty do Ustki, naszpikowaną przeszkodami, które złamią najtwardszych zawodników. Czerwcowa edycja będzie miała wyjątkowy inny charakter. Z uwagi na długą trasę bieg rozpoczyna się w Dolinie Charlotty, a kończy na plaży w Ustce. Zakończenie morderczego biegu w tak pięknym miejscu sprzyja wypoczynkowi nad otwartym morzem. Słońce, plaża, morska bryza to to, czego Mud Maxowym biegaczom na pewno będzie brakowało w czasie pokonywania wielu błotnistych kilometrów.
13 października 2018 r. śmiałkowie będą mieli do pokonania ekstremalne 8 km. Mud Max to nie zwyczajny bieg przełajowy, tutaj trasa naszpikowana jest przeszkodami, które gwarantują niezapomniane, ekstremalne przeżycia. 

 

Na trasie biegu na uczestników czekać będzie między innymi brodzenie w błocie, wspinanie się po linach i na wysokie ściany, czołganie się przez zasieki i wiele innych atrakcji.

Rejestracja na obie edycje biegu rozpoczyna się 18.12.2017 r. Więcej informacji: www.mudmax.pl oraz www.facebook.com/mudmaxrun