Świąteczny prezentownik Polar

Znajdź idealny prezent, który sprawi, że te święta będą niezapomniane. Sprawdź świąteczny prezentownik Polar i wybierz coś dla bliskiej Ci osoby lub spraw sobie prezent! Oto propozycje produktów, które pomogą szybciej biegać, lepiej spać i zadbać o kondycję!

DLA NIEJ

Polar Ignite 3 – dla poprawy zdrowia i kondycji

Inteligentny i piękny Polar Ignite 3 został zaprojektowany z myślą o aktywnym stylu życia. Ten wszechstronny zegarek fitness&wellness to połączenie eleganckiego designu, wyjątkowego ekranu AMOLED i unikalnych funkcji treningowych Polar, takich jak zaawansowany monitoring snu, licznik spalonych kalorii czy osobiste wskazówki treningowe. Polar Ignite 3 to idealne narzędzie, które pomoże użytkownikowi odnaleźć swój własny rytm i jeszcze lepiej wykorzystać każdy dzień

Polar Ignite 3 jest dostępny w sprzedaży na stronie polar.com/pl/ignite3 w cenie 1599 zł w kolorach Night Black, Purple Dusk, Greige Sand i Brown Copper.

Polar Pacer Pro – dla poprawy wyników

Polar Pacer Pro to prawdziwe centrum treningowe na nadgarstku. Ten lekki i nowoczesny zegarek wyposażony w zaawansowane funkcje treningowe sprawi, że każdy bieg będzie udany. Wbudowany wysokościomierz, pomiar mocy biegowej oraz narzędzia nawigacyjne sprawiają, że sprawdzi się on w każdych warunkach. Polar Pacer Pro nie tylko sprawdzi formę użytkownika, ale także pomoże w osiągnięciu lepszych rezultatów.

Polar Pacer Pro jest dostępny w sprzedaży na stronie https://www.polar.com/pl/pacer-pro w cenie 1399 zł w kolorach Carbon Gray, Snow White, Midnight Blue, Autumn Maroon i Aurora Green.

DLA NIEGO

Polar Grit X Pro – dla nowych przygód

Polar Grit X Pro to najbardziej wszechstronny zegarek w rodzinie Polar. Ekstremalna wytrzymałość, szafirowe szkło i wyjątkowo długi czas pracy sprawiają, że jest on gotowy do działania w każdych warunkach. Polar Grit X Pro oferuje nowe możliwości nawigacji, zawsze dostępne funkcje outdoorowe oraz kompleksowe rozwiązania treningowe Polar, aby móc dotrzeć tam, dokąd prowadzi serce. Zegarek dostępny jest także w wersji Titan wyposażonej w ultra-wytrzymałą ramkę z lotniczego tytanu.

Polar Pacer Pro jest dostępny w sprzedaży na stronie https://www.polar.com/pl/grit-x-pro w cenie 2399 zł w kolorach Black DLC, Nordic Copper, Arctic Gold oraz w wersji Titan w cenie 2849 zł.

Polar Pacer Pro  + H10 – dla bicia rekordów

Uznawany za najlepszy monitor pracy serca na rynku Polar H10 wyznacza złoty standard wśród sensorów tętna. W duecie z zegarkiem Polar Pacer Pro tworzy zestaw umożliwiający dostęp do wszystkich danych potrzebnych do sprawdzenia stanu organizmu, monitorowania postępów i personalizacji stref tętna. To połączenie, które zapewni najwyższą precyzję pomiaru parametrów treningowych.

Zestaw Polar Pacer Pro z sensorem tętna Polar H10 jest dostępny w sprzedaży na stronie https://www.polar.com/pl/pacer-pro w cenie 1699 zł.

Materiał powstał we współpracy z marką Polar