Bezpłatne treningi Reebok Run Crew w Sopocie

Reebok Run Crew – ogólnopolska inicjatywa skierowana do biegaczy, zawitała z cyklem bezpłatnych treningów do Sopotu. Zajęcia oparte na metodzie treningowej – Aerobic Capacity, odbywają się w każdą sobotę od godziny 9:30, na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Gen. Józefa Wybickiego w Sopocie.

Reebok Run Crew to otwarta grupa biegowa dla wszystkich miłośników sportu, prowadząca cykle treningowe w kilku miejscach w Polsce. Treningi odbywają się według autorskiego programu biegowego Aerobic Capacity, opracowanego przez Chrisa Hinshawa – globalnego ambasadora marki Reebok, 10-krotnego Ironmana, trenera najlepszych zawodników CrossFitu i podnoszenia ciężarów na świecie.

Aerobic Capacity bazuje na dobieraniu odpowiedniej intensywności i czasu trwania biegu oraz przerw między powtórzeniami i seriami wplatając w to odpowiednie ćwiczenia, np. plank czy burpeesy. Stosując tę formułę trenujący osiągają lepsze wyniki w budowaniu szybkości i wytrzymałości siłowej w bardzo krótkim czasie – mówi Andrzej Bogdał, jeden z trenerów Reebok Run Crew.

Treningi prowadzą najbardziej wykwalifikowani trenerzy z punktów partnerskich Reebok – doświadczeni biegacze długodystansowi, ale także Crossfiterzy czy trenerzy fitness, dla których bieganie jest obowiązkowym elementem każdego treningu. W Trójmieście treningi Aerobic Capacity prowadzi Martyna Kuźnicka z ramienia Crossfit Trójmiasto.

Na treningi Reebok Run Crew przyjść może każdy, kto chciałby poprawić swoją kondycję fizyczną. Grupa liczy ok. 20-30 osób na każdym treningu. Zajęcia trwające ok. 1,5 godziny odbywają się regularnie raz w tygodniu, w każdą sobotę od godziny 9:30 na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Gen. Józefa Wybickiego w Sopocie, a udział w nich jest bezpłatny.