Trwają zapisy do dwóch tegorocznych edycji Terenowej Masakry

 

Trwają zapisy na Terenową Masakrę, ekstremalny bieg z przeszkodami w bydgoskim Myślęcinku. Organizatorzy uruchomili rejestrację na dwa terminy: 9-10 czerwca – edycja letnia oraz 23 września – edycja jesienna. W ciągu pierwszych 48 godzin od otwarcia zapisów, do imprezy zgłosiło się już ponad 600 osób. 
Terenowa Masakra to bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. Na trasie na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy. Zawody odbędą się w dwóch terminach: 9-10 czerwca (edycja letnia), 23 września (edycja jesienna). Uczestnicy pobiegną na dwóch dystansach: 5 kilometrów – 30 przeszkód, 10 kilometrów – 45 przeszkód.
Po raz pierwszy, podczas czerwcowej edycji Terenowej Masakry, impreza odbywać się będzie przez dwa dni. Nowością jest także tytuł „Najbardziej wszechstronnego zawodnika i zawodniczki”, który trafi do uczestników startujących na obydwu dystansach, dzień po dniu.
Podczas ubiegłorocznej letniej edycji Terenowej Masakry liczba chętnych do startu znacznie przekraczała liczbę dostępnych miejsc, nie mogliśmy więc przyjąć do startu wszystkich zainteresowanych biegiem. Planując imprezę w 2018 roku doszliśmy do wniosku, że najlepsze będzie rozłożenie startów w czerwcowej edycji na dwa dni. Pozwoli to nam przyjąć więcej uczestników, a także podnieść komfort zawodników na trasie, ponieważ będziemy mogli zwiększyć odstępy czasowe pomiędzy startującymi falami. – mówi organizator imprezy, Jakub Kubiński.

Terenowa Masakra to bieg z wieloma zaskakującymi przeszkodami w ekstremalnie trudnym terenie. Na trasie na uczestników czekają utrudnienia wymagające wytrzymałości, siły, sprytu i umiejętności współpracy. Dlatego organizatorzy szczególnie traktują grupy, które zgłaszają się w minimum 5 czy 10-osobowym składzie. Warto zebrać grupę znajomych, zarejestrować się razem i skorzystać z dodatkowych gadżetów! Przy równoczesnym opłaceniu minimum 5 lub minimum 10 osób z wykorzystaniem formularza do zapisów grupowych, każdy z członków zespołu otrzyma unikatowy prezent do odbioru w biurze zawodów.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.terenowamasakra.pl