Na Stadionie Miejskim w Poznaniu będą trenować przed Runmageddonem

W niedzielę, 15 lipca wszyscy, którzy zamierzają stawić czoła trasom i przeszkodom Runmageddonu Poznań, mogą wziąć udział w bezpłatnym treningu na płycie Stadionu Miejskiego przy ulicy Bułgarskiej. Będzie to świetna okazja, aby odpowiednio przygotować się  do imprezy, która w stolicy Wielkopolski odbędzie się 21 lipca. Trening poprowadzą trenerzy i zawodnicy z największych drużyn OCR-owych w Poznaniu.

W niedzielę 15 lipca, w godzinach 11:00 i 12:00 na Stadionie Miejskim, przy ulicy Bułgarskiej 17, na którym swoje mecze rozgrywa Lech Poznań odbędzie się Otwarty Trening przed Runmageddonem.

Będzie to trening OCR-owy, który w zasadniczej części będzie przygotowywał do pokonywania przeszkód. Specjalnie dla mieszkańców Poznania i okolic poprowadzą go trenerzy i zawodnicy z z największych drużyn OCR w Poznaniu – Husaria Race Team i Dirty Sparrows. Podczas tego spotkania wszyscy trenujący zapoznają się z najlepszymi technikami pokonywania przeszkód, szczególnie tych sprawiających najwięcej trudności podczas biegu.

Ponad 60 osób może jeszcze skorzystać z tego darmowego treningu. Wystarczy tylko wejść na stronę i zapisać się na listę uczestników.

– Dla osób, które budują swoją formę przed Runmageddon Poznań, ten trening będzie bezcenny i pozwoli za tydzień, 21 lipca stanąć odważnie na starcie Runmageddonu na Hipodromie Wola w Poznaniu. – czytamy w komunikacie prasowym, który dotarł do naszej redakcji.

mat pras.

fot. lechpoznan.pl