W wakacje Runmageddon nie zwalnia tempa. Kolejny przystanek: Poznań

Kolejnym przystankiem na trasie tegorocznego cyklu Runmageddon będzie Poznań. Impreza odbędzie się 21 lipca na terenach Hipodromu Wola. Chętni będą mogli wystartować w  formułach: Intro 3 kilometrowy bieg najeżony 15 przeszkodami; dzienny i nocny Rekrut, czyli dystans 6 kilometrów z ponad 30 przeszkodami. Na najmłodszych zawodników czekać będzie specjalnie przygotowana strefa Kids i jednokilometrowa trasa z 10 przeszkodami.

Runmageddon zawita do Poznania po raz kolejny. Lokalizacja imprezy nie powinna być niespodzianką dla uczestników, bo Hipodrom Wola w przeszłości już kilkukrotnie gościł ten cykl biegów przeszkodowych.

Nowe przeszkody Runmageddonu

Inżynierowie Runmageddonu chcąc zaskoczyć uczestników, stworzyli nowe, mordercze przeszkody. Podczas poznańskiego eventu swój debiut będą miały m.in.:  przeszkody: „Kołkosznikov” – ściana z otworami, którą pokonać da się tylko za pomocą trzymanych w rękach kołków oraz „Weryfikator Marzeń”  konstrukcja z drewna i stali, którą przejść można jedynie używając siły rąk, ramion i pleców.

Dla dzieci w wieku 4-11 lat przygotowana będzie specjalna trasa Kids licząca 1 kilometr, naszpikowana około 10 przeszkodami.  W tej edycji, przed biegiem będą rozgrzewać się razem z dorosłymi, a ich linia startu mieścić się będzie tuż obok linii startu regularnego Runmageddonu.

Biznes pobiegnie dla Szlachetnej Paczki

Podczas Runmageddonu Poznań z ekstremalnym wyzwaniem zmierzyć się będą mogli także reprezentanci firm, którzy wystartują w formule Biznes Szlachetna Paczka. Około 3 kilometrowy bieg z ponad 15 przeszkodami dedykowany jest dla 5 osobowych drużyn firmowych, które razem pokonują trasę, pomagając sobie nawzajem. Jest on świetny wyzwaniem integrującym ekipy pracownicze oraz, co ważne, dochód ze sprzedaży pakietów firmowych trafia do Szlachetnej Paczki.

– Ogromnie cieszę się, że po raz kolejny zawitamy do Poznania. Tutejszemu Runmageddonowi towarzyszy zawsze fantastyczna atmosfera i niesamowita energia. Po raz kolejny postanowiliśmy na sprawdzone, piękne okolice terenu Hipodromu Wola. Są one unikalne i pozwalają na przygotowanie tras, które dadzą w kość każdemu. Tu siłę i charakter naprawdę będzie trzeba udowodnić.  – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Przeszkody w Miasteczku Kibica

Dla kibiców organizatorzy przygotują atrakcyjne Miasteczko Kibica, z którego będą mogli śledzić zmagania zawodników. Tegorocznego trasa przewiduje umieszczenie dużej części atrakcyjnych przeszkód bezpośrednio na terenie Miasteczka. Dzięki temu kibice na własne oczy zobaczą, jak uczestnicy pokonują widowiskowe przeszkody i mierzą się z nimi. W Miasteczku Kibica nie zabraknie także innych atrakcji przygotowanych przez partnerów biegu i apetycznej strefy gastronomicznej.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz możliwość zapisania się na start dostępne są na stronie www.runmageddon.pl. Zapisy online trwają do czwartku, 19 lipca do godziny 14:00. Dzień przed wydarzeniem oraz w trakcie imprezy, zapisać się można w Biurze Zawodów.

mat pras.