JBL prezentuje dwa nowe modele słuchawek linii Endurance

Firma JBL poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży dwóch nowych modeli słuchawek z linii Endurance, która adresowana jest do sportowców. Pierwsza z nowości to zauszne słuchawki JBL Endurance JUMP skierowane przede wszystkim do osób uprawiających sporty związane z podskokami, a drugi model to JBL Endurance DIVE, wodoodporne i bezprzewodowe douszne słuchawki sportowe z wbudowanym odtwarzaczem MP3 stworzone do treningu w basenie, jeziorze lub morzu. Jak zapewnia producent oba modele dobrze sprawdzą się również podczas biegania lub treningu na siłowni.

JBL Endurance JUMP

JBL Endurance JUMP to bezprzewodowe sportowe słuchawki zauszne, które są odporne na pot i wodę (stopień ochrony IPX7). Wyposażone zostały w ergonomiczny, dopasowujący się pałąk na szyję. Jak czytamy w komunikacie prasowym „zastosowane technologie gwarantują, że słuchawki nigdy nie podrażnią uszu, ani z nich nie wypadną.” Technologia FlexSoft zapewnia długotrwały komfort użytkowania, natomiast technologia TwistLock odpowiada za pewne trzymanie słuchawki w uchu.

Innowacyjna technologia PowerHook sprawia, że słuchawki włączają się automatycznie po ich umieszczeniu w uszach, natomiast technologia MagHook pozwala łączyć słuchawki ze sobą, gdy nie są używane. Nawigowanie słuchawkami jest bardzo proste dzięki sterowaniu dotykowemu. Czas odtwarzania muzyki to nawet 8 godzin, a dodatkowo słuchawki posiadają funkcjonalność szybkiego ładowania (15 minut ładowania pozwala na godzinę odtwarzania muzyki), a także oferują możliwość odbierania połączeń telefonicznych. Model JBL Endurance JUMP wyposażono w przetworniki o średnicy 10 mm. W zestawie znajduje się etui ochronne. Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarno-szara i czarno-limonkowa.

Producent rekomenduje słuchawki JBL Endurance JUMP osobom trenującym m.in na siłowni oraz w klubach fitness i parkach trampolin, a także fanom biegów z przeszkodami.

Sugerowana cena detaliczna: 339 złotych

JBL Endurance DIVE 

JBL Endurance DIVE to sportowe słuchawki zauszne z odtwarzaczem MP3 (wbudowane 1 GB pamięci), odporne na pot i wodę (stopień ochrony IPX7). Wyposażone są w ergonomiczny, dopasowujący się pałąk na szyję i gwarantują, że nigdy nie podrażnią uszu (technologia FlexSoft ani z nich nie wypadną (technologia TwistLock). Podobnie jak w przypadku modelu Endurance JUMP dzięki technologii PowerHook  słuchawki uruchomią się automatycznie po ich założeniu, natomiast technologia MagHook pozwala łączyć słuchawki ze sobą, gdy nie są używane. JBL Endurance DIVE oferują dotykowe sterowanie, a ich czas pracy to nawet 8 godzin. Wygodnym rozwiązaniem jest również funkcja szybkiego ładowanie (10 minut ładowania pozwala na godzinę odtwarzania muzyki). Słuchawki wyposażono w przetworniki o średnicy 10 mm.

Wbudowany odtwarzacz MP3 oferuje pamięć o pojemności 1 GB, która pozwala zapisać i odtworzyć ponad 200 utworów muzycznych. Sterowanie dotykowe to prosty sposób, aby bez przerywania biegu zarządzać muzyką i połączeniami, kontrolować głośność, wznawiać i wstrzymywać odtwarzanie oraz zmieniać utwory jednym dotknięciem. W zestawie znajduje się również wytrzymałe silikonowe etui.

Sugerowana cena detaliczna: 429 złotych

mat pras