Otwarty Trening Runmageddon w Zamku Książ w Wałbrzychu

Przygotowania do Runmageddonu czas zacząć. Już 1 września o godzinie 9.00, przy ulicy Piastów Śląskich 1,  odbędzie się  przeszkodowo-wytrzymałościowy trening pod okiem Magdy Saczuk – trenerki z trójmiejskiej grupy Wild Team. Będzie to okazja do poznania ćwiczeń przygotowujących do ekstremalnego biegu z przeszkodami, który odbędzie się w Wałbrzychu w dniach 28-29 września.

Zamek Książ w Wałbrzychu  w sobotę 1 września stanie się areną zmagań trenujących do Runmageddonu śmiałków. Dorośli rozpoczną swoje sprawnościowe zajęcia o godzinie 9:00, zaczną od rozgrzewki, a skończą na pokonywaniu przeszkód Runmageddonu. Natomiast dzieci  będą mogły spróbować swoich sił na specjalnie przygotowanym torze  przeszkód, który dostępny będzie w godzinach 9.30-12.00.

Jak przekonuje dyrektor Runmegeddonu Wałbrzych, Alicja Janczak – Trening to wspaniała okazja dla osób, które chcą się sprawdzić na naszych przeszkodach przed biegiem. Dla tych, którzy chcą nauczyć się jak to jak poradzić sobie z wyzwaniami Runmageddonu, no i oczywiście dla wszystkich niedowiarków, którzy mówią ” Ja nie dam rady ” – my im pokażemy, że bez problemu dadzą radę.

Na zakończenie treningu dla dorosłych uczestnicy będą mogli wziąć udział w zaplanowanym challenge’u, sprawdzającym kondycje i przygotowanie do Runmageddonu.  Najlepiej radząca sobie z zadaniami kobieta i najlepszy mężczyzna otrzymają voucher zniżkowy o wartości 100 PLN na start w dowolnej formule  Runmageddon Wałbrzych – Intro, Rekrut, Classic + KIDS. Wszystkie informacje na temat Runmageddonu Wałbrzych znajdują się na: www.facebook.com/events

Trening Runmageddon

Trening zaplanowany na pierwszy dzień września jest darmowy.  Liczba miejsc jest ograniczona, więc o dostępności decyduje kolejność zgłoszeń. Więcej informacji i formularz zapisów można znaleźć pod linkiem www.runmageddon.pl