5 grudnia rusza rejestracja na Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Znamy ceny pakietów startowych

11 sierpnia 2019 roku – tę datę ma już zapisaną w kalendarzu każdy miłośnik triathlonu w Polsce. Wtedy bowiem odbędzie się kolejna edycja największej imprezy triathlonowej w kraju – Enea IRONMAN 70.3 Gdynia. Organizatorzy podali właśnie ceny pakietów startowych. Internetowa rejestracja ruszy 5 grudnia na portalu SlotMarket.pl.

Myślę, że zawodnicy ucieszą się z faktu, iż zakres opłat startowych nie ulegnie zmianom w porównaniu z tegoroczną edycją zawodów. Wystartujemy z poziomu 175 EUR, a najwyższa opłata startowa wyniesie 225 EUR – mówi Michał Drelich, dyrektor zawodów.

Rejestracja do startu w zawodach zostanie uruchomiona 5 grudnia o godz. 14:00 w portalu SlotMarket.pl. Cena podstawowego pakietu startowego podobnie jak w poprzednich latach będzie zmieniać się wraz z liczbą sprzedanych pakietów startowych:

  • 175 EUR – pierwsze 500 pakietów startowych
  • 185 EUR – kolejne 500 pakietów startowych
  • 195 EUR – kolejne 500 pakietów startowych
  • 210 EUR – kolejne 500 pakietów startowych
  • 225 EUR – ostatnie 500 pakietów startowych (całkowity limit uczestników: 2500 osób)

Warto zapisać się na początku i skorzystać z niższych progów cenowych. Tym bardziej, że oferujemy także atrakcyjne ubezpieczenie od rezygnacji ze startu, np. w wyniku choroby czy kontuzji. Wykupując je, zawodnik może w takiej sytuacji odzyskać całą wniesioną wcześniej opłatę startową – komentuje Michał Drelich.

Organizatorzy zaznaczają, że pierwsza pula pakietów została już częściowo sprzedana, gdyż uczestnicy tegorocznej edycji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia otrzymali możliwość prerejestracji. Z takiej opcji skorzystało niemal 300 osób.

Enea Ironman

Równolegle z uruchomieniem głównej rejestracji, wystartują także zapisy na dystans sprinterski i sztafety. Podstawowa cena pakietu na sprint wyniesie 250 zł (do 31 grudnia br.), natomiast wpisowe dla sztafet – 350 zł (do 31 stycznia 2019).

Szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej, która swoją drogą niedługo doczeka się zupełnie nowej odsłony. Jak co roku, przygotowujemy też nowości i akcje specjalne. O pierwszych szczegółach poinformujemy już 4 grudnia, podczas oficjalnej prezentacji Enea IRONMAN 70.3 Gdynia – zapowiada dyrektor imprezy.

Więcej informacji na www.ironmangdynia.pl.

 

mat.pras