W czwartek premiera nowych butów ASICS. „Prawdziwa rewolucja dla fanów biegania na całym świecie”

ASICS zapowiada, że w najbliższy czwartek, 28 lutego, pokaże nowy model butów, które oznaczać mają prawdziwą rewolucję dla fanów biegania na całym świecie. Także polski oddział japońskiej firmy przygotował odpowiednią oprawę tego dnia. Premiera odbędzie się nietypowo, albowiem jednego dnia w dwóch lokalizacjach – w Warszawie i w Poznaniu.

Punktualnie o godzinie 11:00. w Sklepie Biegacza na Powiślu, polscy biegacze poznają nowy koncept butów biegowych. Póki co utrzymywany w tajemnicy jest nie tylko wygląd oraz kształt nowego modelu, ale także jego nazwa.

Zdradzić możemy jedynie fakt, że to całkowicie nowe podejście do obuwia biegowego. Dodam, że każda osoba, która zdecyduje się na zakup nowego modelu, otrzyma za symboliczną złotówkę najwyższej jakości koszulkę biegową – powiedział tajemniczo Daniel Bogacki, PR & Sports Marketing Specialist w ASICS Polska.

Na premierze nowego modelu w Warszawie pojawią się Ambasadorzy ASICS tacy jak Yared Shegumo czy Błażej Brzeziński, a także liczna reprezentacja członków grupy ASICS FrontRunner Poland. Organizatorzy anonsują również udział gościa specjalnego.

Przez cały dzień na Powiślu klienci będą mogli skorzystać z porad eksperta ASICS oraz innowacyjnego systemu doboru butów – Motion ID, a także sprawdzić swój refleks w grze zręcznościowej i wygrać premierowe buty.  Na koniec dnia, o godzinie 18:00 odbędzie się bieg „Wybiegaj pączka”, w którym weźmie udział nawet 150 osób.

Przedstawiciele ASICS zapewniają, że również w Poznaniu, w sklepie Świat Biegacza, będzie sporo się działo. Od godziny 11:00, ekspert ASICS będzie profesjonalnie dobierał obuwie biegowe za pomocą systemu Foot ID.

Poza tym pierwsze 50 osób, które tego dnia zgłoszą się do sklepu, otrzyma okolicznościowy bidon i tym samym szansę wygrania premierowych butów. Całość zwieńczy o godzinie 18:00 krótka prezentacja oraz poczęstunek dla wszystkich obecnych.

Źródło: ASICS