Zegarki Garmin z rabatem na zakupy na asics.com

Jeszcze przez tydzień trwa promocja przygotowana przez sklep internetowy x-kom we współpracy z markami Garmin i ASICS, w ramach której przy zakupie zegarka biegowego można otrzymać 25 procent rabatu na zakupy na stronie asics.com

Promocją objęta jest pełna oferta zegarków dostępnych w sklepie internetowym x-kom. Wśród nich znajdują się m.in. popularne serie Fenix, Forerunner Vivomove i Vivoactive.

Jednym z modeli jest Garmin Forerunner 235, który charakteryzuje nadgarstkowy pomiar tętna, wodoszczelność oraz wysoka odporność na wstrząsy. Czas pracy zegarka pozwoli na wykonanie treningu o długości 11 godzin. W przypadku normalnego użytkowania urządzenie można ładować co 9 dni.

25 procentowy rabat na zakupy w sklepie internetowym asics.com przyznawany jest automatycznie po zrealizowaniu zamówienia zegarka Garmin.

– Nasza oferta to ciekawa propozycja dla biegaczy, którzy na wiosnę rozpoczynają przygodę z bieganiem lub powracają do aktywności. To również okazja dla osób, które i tak planowały zakup nowego zegarka sportowego, a dzięki promocji mogą dodatkowo zakupić w niższej cenie sprzęt ASICS, np. z najnowszej kolekcji „Innowacja w Ruchu”. Obejmuje ona m.in. popularne modele Gel Nimbus 21 i GT-2000 7, a także rewolucyjny MetaRide, który na nowo definiuje bieganie – informuje Biuro Prasowe ASICS Polska.

Z promocji można skorzystać na tej stronie.

mat pras.