Biegasz ze słuchawkami AirPods? Sprawdź tańszą alternatywę

Dzisiaj na rynku pojawiły się bezprzewodowe douszne słuchawki IFROGZ AIRTIME Truly Wireless, które można traktować jako ciekawą alternatywę dla AirPods. Nowe słuchawki IFROGZ wyposażone są w funkcję automatycznego parowania, która pozwala bezproblemowo połączyć je z dowolnym urządzeniem Bluetooth. Oferują również szybkie ładowanie i wiele innych funkcji, dzięki którym użytkownicy mogą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w dowolnym miejscu i czasie.

Nowe słuchawki IFROGZ wyposażone są w korektor dźwięku, który oferuje trzy różne ustawienia, są odporne na pot i wilgoć, co zostało potwierdzone certyfikatem IPX4 oraz zawierają 8-milimetrowe wkładki douszne i zewnętrzne skrzydełkowe mocowania dla indywidualnego dopasowania.

Mikrofon wbudowany jest w obu słuchawkach, dlatego prowadząc rozmowę telefoniczną można używać jednej lub dwóch dousznych wkładek dla lepszej jakości dźwięku. Poza tym urządzenie obsługuje technologię Bluetooth 5.0, co oznacza, że słuchawek z powodzeniem można używać do pracy z Apple Siri czy Google Assistant.

Jak podkreśla producent, są to cechy, którymi charakteryzują się produkty wyższej klasy.

– W IFROGZ staramy się oferować urządzenia zapewniające najlepszą technologię dźwięku w cenach, na które każdy może sobie pozwolić. Taki warunek spełniają słuchawki douszne AIRTIME Truly Wireless – powiedział Gavin Slevin, dyrektor generalny, ZAGG International. – Dzięki zastosowanej technologii automatycznego parowania oraz baterii, która zapewnia do 15 godzin nieprzerwanej pracy nasze nowe słuchawki oceniamy jako kompletne i wygodne rozwiązanie bezprzewodowe – dodał.

Do słuchawek dołączony jest specjalny futerał, który umożliwia szybkie ładowanie zestawu. Wystarczy podłączyć etui do źródła zasilania na 10 minut, aby zapewnić słuchawkom dodatkowe 1,5 godziny czasu działania.

W pełni naładowany futerał zawiera wystarczająco dużo energii, aby w słuchawkach czterokrotnie całkowicie uzupełnić poziom baterii. W sumie daje to nawet 15 godzin odsłuchu z dala od elektrycznego gniazdka lub powerbanku.

Tryb automatycznego parowania działa w ten sposób, że wystarczy otworzyć pokrywę futerału, a wkładki douszne płynnie łączą się ze sobą i z urządzeniem.

Konstrukcja 8-milimetrowych wkładek zapewnia wyjątkowo wyraźny dźwięk, a smukła konstrukcja i profil przekładają się na ich stylowy wygląd. Producent oferuje dla słuchawek gwarancję Earbud Tips for Life, która oznacza, że bez zadawania pytań wymieni wkładki douszne, jeśli się zużyją się, zostaną zgubione lub uszkodzone.

Ile kosztują słuchawki AIRTIME?

Słuchawki AIRTIME Truly Wireless Earbud będzie można kupić jeszcze w tym miesiącu na IFROGZ.com oraz od lipca u wybranych sprzedawców. Będą kosztować 59,99 euro, czyli około 256 złotych i będą dostępne w kolorze czarnym, białym i niebieskim.

Producent zapowiada, że jeszcze w tym roku rodzina słuchawek AIRTIME powiększy się o dodatkowe modele.

Źródło: ZAGG