Dla kogo Orły 2019? OCR Polska podsumuje sezon

W najbliższą sobotę, 25 stycznia o godzinie 18:00 w Pałacu Domaniowskim w miejscowości Wieniawa koło Radomia rozpocznie się uroczysta Gala Mistrzów Biegów Przeszkodowych ORŁY OCR 2019, podsumowująca rywalizację sportową poprzedniego roku.

Będzie to trzecia edycja spotkania w gronie przyjaciół podzielających pasję do biegów przeszkodowych: zawodników, organizatorów biegów i partnerów wspierających rozwój dyscypliny OCR (Obstacle Course Racing) w Polsce.

Celem Gali ORŁY OCR 2019 jest wyróżnienie najlepszych zawodników, zawodniczek oraz organizatorów biegów przeszkodowych za rok 2019, a także odznaczenie zwycięzców Pucharu Polski OCR (zwycięzców organizowanej przez OCR Polska Ligi OCR 2019) w kategoriach wiekowych.

– Gala Mistrzów Biegów Przeszkodowych to wydarzenie mające na celu integrację środowiska biegów przeszkodowych tworzonego poza zawodnikami przez samorządy partnerskie, media branżowe i organizatorów wydarzeń sportowych – to im tym wydarzeniem OCR Polska chce podziękować – czytamy w komunikacie prasowym, który dotarł do naszej redakcji.

Gościem specjalnym spotkania będzie Jarosław Grabny założyciel polskiej drużyny OCR w Wielkiej Brytanii – SQUADRON303.

Podczas sobotniego spotkania zostanie piza tym podsumowana zupełna nowość na rynku OCR, jaką był telewizyjny show Ninja Warrior Polska emitowany jesienią na antenie Polsatu. Swoimi spostrzeżeniami podzieli się Last Man Standing – Jakub Zawistowski, zdobywca najwyższego stopnia podium programu.

Organizatorami Gali jest Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Polskiego Komitetu Sportów Nieolimpijskich.

mat pras.