Studia fitness McFIT znów otwarte

W sobotę 6 czerwca, minutę po północy, ponownie otwarto w całej Polsce studia fitness sieci McFIT. Przedstawiciele tej sieci zapewniają, że wprowadzone środki sanitarne umożliwią bezpieczny powrót do zajęć sportowych tysiącom spragnionych ruchu klubowiczom.

W mijający weekend Polska została zwolniona z części obostrzeń powodujących m.in. zamknięcie obiektów sportowych. Od 6 czerwca studia fitness – z nowymi, restrykcyjnymi zasadami higieny – zostały ponownie otwarte. Znana z dostępności 24 godziny na dobę sieć fitness McFIT, drzwi do siłowni otworzyła w sobotę tuż po północy.

Priorytetowe bezpieczeństwo

Pomimo zniesienia obostrzeń nadal wymagana jest wyjątkowa ostrożność. Przestrzeganie przepisów higieniczno-sanitarnych jest najwyższym priorytetem, aby studia mogły pozostać otwarte.

– Wszystkie nasze rozwiązania dotyczące funkcjonowania studiów fitness, są zgodne z polskim prawem i ministerialnymi zaleceniami. W przygotowaniach do ponownego otwarcia naszych placówek, korzystaliśmy również z rozwiązań i doświadczeń wprowadzanych w pozostałych studiach naszej sieci w całej Europie – mówi Katarzyna Radzikowska z sieci McFIT.

McFIT jest przygotowany na powrót gości i zaleca im zachowanie racjonalności. Na swojej stronie internetowej www.mcfit.com oraz za pośrednictwem mailingu, sieć informuje swoich klientów o obowiązkowych zasadach zachowania bezpiecznej odległości i higieny.

Nowe elastyczne umowy

Chociaż ponowne otwarcie obiektów sportowych w Polsce wywołało radość, zarząd McFIT zdaje sobie sprawę, z tego, że epidemia wpłynie na zachowania społeczne.

– Po tej wyjątkowej sytuacji chcielibyśmy zaoferować elastyczną ofertę bez ryzyka. Nasza  umowa McFIT Flex jest tu doskonałym rozwiązaniem. Okres obowiązywania umowy indywidualnie określa sam klient – tłumaczy Katarzyna Radzikowska

Źródło: McFIT