JBL i Under Armour połączyły siły. Powstały słuchawki True Wireless Flash X

JBL Under Armour True Wireless Flash X to sportowe słuchawki douszne, które zdaniem producenta zachwycają brzmieniem, funkcjonalnością i dobrym dopasowaniem do potrzeb biegaczy. Sprzęt sygnowany przez dwie popularne marki – JBL w dziedzinie audio i Under Armour w obszarze rozwiązań sportowych jest już dostępny na polskim rynku.

JBL Under Armour True Wireless Flash X to lekkie (117g), bezprzewodowe słuchawki, które motywują sportowców do osiągania najlepszych wyników. Wodoodporna technologia (IPX7) pozwala na trening w każdych warunkach, a wkładki Sport Flex Fit zapewniają komfortowe dopasowanie i pasywne usuwanie szumów, umożliwiając lepszą koncentrację na treningu.

Dzięki technologii Bionic Hearing można włączyć tryb TalkThru, aby szybko porozumieć się z innymi uczestnikami treningu. Rozwiązanie AmbientAware pozwala nie tracić kontaktu z otoczeniem, zwiększając bezpieczeństwo użytkownika.

Nawet 10 godzin muzyki

Słuchawki JBL UA True Wireless Flash X mogą towarzyszyć biegaczom podczas długich treningów  i startów dzięki łącznie 50-godzinnemu czasowi działania akumulatora. Jedno naładowanie baterii zapewni 10 godzin funkcjonowania słuchawek. Kolejne 40 godzin odtwarzania możliwe jest po doładowaniu słuchawek za pomocą wodoodpornego, aluminiowego etui ładującego.

Eleganckie, rozsuwane, aluminiowe etui ładujące jest wyposażone w materiałowy przewód i zapewnia szybkie oraz bezpieczne ładowanie słuchawek.

Dzięki interfejsowi Bluetooth 5.0 można nawiązywać połączenia lub słuchać muzyki w każdej ze słuchawek oddzielnie. Nie trzeba się martwić o przełączanie lub utratę połączenia, gdyż zoptymalizowana jakość uzyskana została dzięki zastosowaniu podwójnego systemu mikrofonów. Dodatkowo szybkie parowanie Google obsługiwane na urządzeniach z systemem Android pozwala na błyskawiczne podłączenie słuchawek.

Ile to kosztuje?

Do każdego zakupionego modelu JBL Under Armour True Wireless Flash X dołączone jest roczne (12 miesięcy) członkostwo premium w aplikacji MapMyRun. Słuchawki są już dostępne na polskim rynku, a sugerowana cena detaliczna to 769 złotych.

mat pras.