CITY TRAIL przekaże opłaty startowe na pomoc Ukrainie

Fundacja Krok do Natury, organizator największego w Polsce cyklu biegów przełajowych CITY TRAIL zdecydowała, że przekaże na pomoc Ukrainie opłaty startowe dokonane w biurze zawodów w ostatni weekend lutego i w marcu. Zebrana kwota trafi na konto Polskiej Akcji Humanitarnej.

Grand Prix CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden to ogólnopolski cykl biegów przełajowych na dystansie 5 km. Zawody odbywają się w 10 lokalizacjach, a w każdej z nich rozegrane zostanie 5 biegów w ciągu 6 miesięcy.

W marcu cykl zawita do następujących miast – Poznań i Lublin (5 marca), Szczecin i Łódź (6 marca), Olsztyn (12 marca), Trójmiasto (13 marca), Warszawa (19 marca), Bydgoszcz (20 marca),  Wrocław (26 marca), Katowice (27 marca).

– Staramy się normalnie pracować. Z drugiej strony mamy poczucie, że nasza praca, która dotyczy sfery przyjemności, jest jakby nie na miejscu… Rezygnacja z niej nie wchodzi jednak w grę, ale nie będziemy bezczynni. Pomożemy, na ile możemy! – czytamy na stronie internetowej citytrail.pl.

Biegacze, którzy startują w trwającej edycji cyklu po raz pierwszy mają zniżkę na opłatę startową, ale organizatorzy informują, że istnieje możliwość wpłacenia pełnej kwoty za pakiet, czyli 35 złotych.

red

fot. w nagłówku Andrzej Olszanowski