W Gdyni szykują masę błota. Biegun OCR coraz bliżej

9 i 10 kwietnia w Gdyni odbędzie się bieg przeszkodowy Biegun OCR–Mud Race. Organizatorzy zapowiadają, że nie zabraknie błota i ciekawych konstrukcji do pokonania.  

Malowniczy teren oraz autorskie przeszkody okryły się legendą wśród zawodników startujących w imprezach OCR. Atmosfera biegu organizowanego na terenie Kolibki Adventure Park Gdynia oraz OCR Park przyciąga biegaczy z całego kraju już od 2014 roku.

Ciekawa formuła dowolnej liczny okrążeń sprawia, że zawody cieszą się popularnością zarówno wśród nowicjuszy, jak i czołowych polskich zawodników. Bieg skonstruowany jest tak aby każdy miał szansę się z nim zmierzyć, czując tym samym , że sprawdza swoje umiejętności. Od lipca 2017 roku przy okazji każdej edycji, organizowany jest Bieg Rodzinny.  Na starcie stają rodzice i dzieci, żeby wspólnie zmierzyć się z uproszczoną trasą i przeszkodami.

– W 2022 roku obiecujemy jeszcze więcej zabawy, emocji, malowniczych tras i nowych przeszkód. Czekają na Was nowe kategorie , innowacyjne rozwiązania oraz mnóstwo niespodzianek. Po raz pierwszy zapraszamy dzieci na Biegun OCR w kategorii Kids i Junior – zapowiadają organizatorzy.

Zapisy na Biegun OCR–Mud Race trwają do 3 kwietnia na stronie biegunocr.pl

Źródło: OCR Events