Live z Adamem Nowickim. O rekordach i butach METASPEED+ Sky

Już  niedzielę, 19 czerwca o godzinie 19:00 na facebookowych stronach Biegowe.pl i Sklepu Biegacza odbędzie się spotkanie LIVE, którego gościem będzie Adam Nowicki, jeden z najlepszych polskich biegaczy długodystansowych, ambasador marki ASICS.  Podsumujemy jego wiosenne starty i omówimy najbliższe plany. Zapytamy również o wrażenia z biegania w butach METASPEED+ Sky, które właśnie trafiły na sklepowe półki.

Adam Nowicki ma za sobą niezwykle udaną wiosnę. Pod koniec kwietnia w Maladze podczas imprezy META: TIME: TRIALS: pokonał 10km w czasie 28:44. Tak szybko na ulicy już dawno nie biegał żaden polski biegacz. To siódmy najlepszy wynik w tabelach.

31-letni zawodnik z Gostynina formą błysnął również na początku maja, gdy po raz pierwszy w biegu na dystansie 21,097km zanotował rezultat poniżej 63 minut. Ukończył półmaraton w Weronie z rewelacyjnym wynikiem 1:02:51, trzynastym najlepszym w historii polskiej lekkiej atletyki.

Podczas obu rekordowych biegów Adam Nowicki miał na nogach startówki METASPEED+ Sky, które właśnie zadebiutowały na półkach w Sklepie Biegacza i na ASICS.com. W rozmowie z Damianem Bąbolem podzieli się swoimi wrażeniami ze startów i treningów wykonanych w tym modelu. Opowie również o kulisach wiosennych biegów w Maladze i w Weronie oraz planach na dalszą część sezonu.

Jak ustalił ASICS, wystarczy 15 minut i 9 sekund aktywności fizycznej, aby poczuć się lepiej. Zapytamy naszego gościa, jak intensywne uprawianie sportu wpływa na jego psychikę i samopoczucie  i jaki ma stosunek do maksymy ASICS „W Zdrowym Ciele Zdrowy Duch”.

Transmisja z niedzielnego spotkania LIVE będzie dostępna na fanpage biegowe.pl oraz Sklepu Biegacza. Startujemy o 19:00. Do zobaczenia!

red