4F sprzedaje repliki strojów polskiej reprezentacji lekkoatletycznej

Równolegle z trwającymi w Budapeszcie Mistrzostwami Świata w Lekkoatletyce, marka 4F przygotowała niespodziankę dla wszystkich kibiców królowej sportu. Do sprzedaży trafiły repliki strojów z kolekcji 4FxPZLA, w której najlepsi polscy lekkoatleci rywalizują na najważniejszej imprezie tego roku. Produkty są utrzymane w biało-czerwonych barwach i wyprodukowane w całości w Polsce.

Bało-czerwona kolekcja

Od teraz każdy kibic może trenować jak najlepsi polscy lekkoatleci i kibicować reprezentantom Polski w biało-czerwonych replikach oficjalnych strojów z kolekcji 4F x PZLA.

W skład zestawu, który trafił do ogólnej sprzedaży, wchodzą koszulki z krótkim rękawem oraz krótkie, dopasowane spodenki dla kobiet i mężczyzn. Dla utrzymania optymalnego komfortu treningu, w projektach zastosowano płaskie szwy, które nie powodują podrażnień podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Z myślą o optymalnym komforcie treningu oba produkty wykonane zostały z lekkich, funkcyjnych materiałów.

Na plecach koszulek umieszczona została oddychająca siatka, która wraz z szybkoschnącym wykończeniem zapewnia lepszy przepływ powietrza oraz wspiera odprowadzanie wilgoci. Nadruki zostały naniesione metodą sublimacji, co wpływa na komfort użytkowania w każdych warunkach.

Z kolei kompresyjna dzianina spodenek uciska mięśnie i poprawia ich ukrwienie, a szybkoschnące wykończenie wspomaga odprowadzanie wilgoci. Spodenki posiadają regulację w pasie, dzięki czemu można je dostosować do swojej sylwetki i utrzymać na miejscu nawet podczas intensywnych ruchów. Dodatkowo, wyposażono je w filtr UPF 50+, który chroni przed promieniowaniem UV w słoneczne dni.

Ubierają Polaków od dekady

– Marka 4F już od 2013 roku z dumą wspiera polskich lekkoatletów. Dedykowana kolekcja 4FxPZLA to efekt naszej pasji i zaangażowania w tworzenie funkcjonalnych i komfortowych strojów, które spełniają najwyższe wymagania sportowców. Od teraz każdy fan ma szansę na trening w tych samych strojach, w których Reprezentanci Polski rywalizują na najważniejszych imprezach sportowych świata, m.in. podczas Mistrzostw Świata w Budapeszcie. Mamy nadzieję, że nasza kolekcja pozwoli osiągać sportowe cele także wszystkim fanom sportu – mówi Justyna Tomczyk, Członkini Zarządu OTCF S.A., właściciela marki 4F.

4F jest sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki od 2013 roku. Ze względu na wysokie wymagania konkurencji lekkoatletycznych, marka przygotowuje reprezentantom Polski specjalną, dedykowaną kolekcję startową, która powstaje w ścisłej współpracy z zawodnikami i przedstawicielami PZLA. Dodatkowo wyposaża lekkoatletów oraz sztab Związku w odzież treningową, casualową oraz akcesoria.

– Marka 4F jest obecna w polskiej lekkoatletyce od dekady. Jestem niezmiernie rad, że teraz z takich samych strojów, jakich używają nasi zawodnicy podczas największych imprez, będą mogli korzystać także kibice. Sympatycy lekkiej atletyki mogą nabyć już repliki takich strojów. To wyjątkowa kolekcja, która powstała przy współpracy z naszymi najlepszymi sportowcami – mówi Henryk ​Olszewski, Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Zarówno kolekcja startowa 4F x PZLA, jak i repliki dedykowane kibicom zostały wyprodukowane w całości w Polsce. Odzież dostępna jest w sprzedaży w sklepie internetowym 4F.

Źródło: OTCF