Polska marka 4F ubierze lekkoatletyczną reprezentację Węgier

Marka 4F została partnerem technicznym Węgierskiego Związku Lekkiej Atletyki (MASZ). Węgierscy zawodnicy wystartują w strojach polskiej marki podczas rozpoczynających się jutro w Budapeszcie Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce.

4F wchodzi na Węgry

Współpraca z Węgierskim Związkiem Lekkiej Atletyki to pierwszy kontrakt sportowy 4F na tym rynku. Umowa obejmuje dostawę strojów startowych, treningowych i akcesoriów dla zawodników, sztabu szkoleniowego i przedstawicieli MASZ.

We współpracy ze Związkiem, marka przygotowała kolekcję odzieżową nawiązującą do barw i symboli narodowych. Stroje startowe dla lekkoatletów zostały wykonane z elastycznej, odprowadzającej wilgoć dzianiny. Kolekcja została uszyta w Polsce.

– Cieszymy się, że kolejny zagraniczny związek sportowy zaufał 4F. Od lat udowadniamy, że polska marka może z sukcesem konkurować na rynku odzieży sportowej z największymi brandami zagranicznymi. Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie, dlatego związek otrzymał od nas dedykowaną kolekcję startową, odpowiadającą na wymagania konkurencji lekkoatletycznych – podkreśla Justyna Tomczyk, Członkini Zarządu OTCF S.A., właściciela marki 4F.

Współpraca z Węgierskim Związkiem Lekkiej Atletyki to kolejny taki projekt realizowany przez największego polskiego producenta odzieży i akcesoriów sportowych.

Cały Węgierski Związek Lekkiej Atletyki jest zadowolony ze współpracy z 4F. Opinie naszych sportowców potwierdzają, że podjęliśmy dobrą decyzję przy wyborze partnera technicznego. Ubrania 4F są wygodne i spełniają wszystkie potrzeby zawodników. Z optymizmem wyczekujemy udanych występów naszych sportowców w nowych strojach podczas nadchodzących Mistrzostw Świata w Budapeszcie – dodaje Miklós Gyulai, Prezes Węgierskiego Związku Lekkiej Atletyki (MASZ).

W strojach 4F na Lekkoatletyczne Mistrzostwa Świata

Węgry będą gospodarzami Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce, które odbędą się w dniach 19-27 sierpnia. Madziarzy wystąpią na tej prestiżowej imprezie w strojach 4F, podobnie jak biało-czerwoni, którzy ze sprzętu polskiej marki korzystają od ponad dekady.

4F od ponad 15 lat współpracuje z Komitetami Olimpijskimi, związkami sportowymi, drużynami sportowymi i zawodnikami z różnych krajów świata – m.in. Polskim, Słowackim i Chorwackim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki czy Polskim Związkiem Narciarskim.

Podczas dwóch ostatnich edycji Igrzysk Olimpijskich w strojach 4F wystąpili reprezentanci 9 krajów. Marka jest także Partnerem Technicznym m.in. Polskiego Związku Koszykówki, trzech klubów piłkarskiej PKO BP Ekstraklasy czy trzykrotnych zwycięzców siatkarskiej Ligi Mistrzów – Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Do grona ambasadorów 4F należą m.in. Anna i Robert Lewandowscy.

Źródło: OTCF

fot. materiały prasowe OTCF