4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski: limit uczestników wypełniony!


4. edycja PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego, która odbędzie się 15 października, spotkała się z rekordowym zainteresowaniem. Po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń internetowych, wypełniony został limit wynoszący 10.000 uczestników! W związku z tym, w Biurze Zawodów zapisy nie będą już prowadzone.

Lista startowa została zamknięta w momencie nadania numeru 10.000. Decydowała kolejność wpłat. Osobom, które znalazły się poza ww. limitem startujących wpłaty zostaną zwrócone na konta, z których zostały uiszczone. Również wpłaty dokonane przelewem po terminie 30.09.2017 r. – zgodnie z regulaminem – nie będą uwzględniane i zostaną zwrócone.
Z kolei do biegu, którego uczestnicy wystartują wspólnie z półmaratończykami i uczczą pamięć Tadeusza Kościuszki, czyli „5 dla Kościuszki”, po zakończeniu zgłoszeń internetowych numery startowe ma nadane 677 osób. Będzie można jeszcze zapisać się w Biurze Zawodów – 13 października (piątek) w godz. 16:00-21:00 i 14 października (sobota) w godz. 10:00-20:00. Z przyczyn organizacyjnych, numery startowe będą nadawane do nr. 1000. Zachęcamy do biegowego oddania hołdu Tadeuszowi Kościuszce dokładnie w dwusetną rocznicę jego śmierci i finiszowania na płycie głównej w TAURON Arenie Kraków!
PZU Cracovia Półmaraton jest ostatnim biegiem z cyklu Królewskiej Triady Biegowej, w skład której wchodzą także PZU Cracovia Maraton oraz PZU Bieg Trzech Kopców. Zawodnicy, którzy w trakcie jednego sezonu biegowego uda się ukończyć wszystkie trzy imprezy uhonorowane zostaną specjalnymi, okolicznościowymi  statuetkami oraz dyplomami.
PZU Cracovia Półmaraton wchodzi także w skład 10 półmaratonów tworzących tzw. Koronę Polskich Półmaratonów.