Maraton Warszawski kontynuuje współpracę z PZU

 

Podobnie jak w ubiegłych latach PZU będzie wspierać jako sponsor tytularny wrześniowy Maraton Warszawski i marcowy Półmaraton Warszawski. Organizator jeszcze w ubiegłym roku rozpoczął zapisy na oba biegi bez wskazywania sponsora tytularnego. Jak podaje biuro prasowe Fundacji umowa z PZU została zawarta na rok. 
PZU sponsoruje flagowe biegi Fundacji Maraton Warszawski od 2013 roku. Zdaniem jej szefa kontynuacja tej współpracy zapewni najwyższy poziom organizowanych w stolicy wydarzeń biegowych.
– Cieszymy się, że przez kolejny rok będziemy mogli kontynuować tą owocną współpracę. Wsparcie PZU jest dla nas bardzo ważne, bo pozwala nam na ciągły rozwój imprezy. Chcemy nie tylko utrzymać swoją obecną pozycję, ale również realizować kolejne ambitne działania. Dzisiaj, można z czystym sumieniem powiedzieć, że współpraca z PZU znacznie przysłużyła się rozwojowi Maratonu Warszawskiego w kierunku jednego z najważniejszych biegów w Europie. – powiedział Marek Tronina, dyrektor Fundacji Maraton Warszawski.
Aktualnie na liście startowej warszawskiej połówki znajduje się 9125 biegaczy, a na 40. jubileuszową edycję Maratonu Warszawskiego zapisało się ponad 2,5 tysiąca osób.
fot. pzupolmaratonwarszawski.com