Zmiana opłat startowych na DOZ Maraton Łódź. Wiemy jak wygląda medal

Na listach startowych biegów w ramach DOZ Maratonu Łódź jest już ponad 2200 uczestników. Warto zapisać się już dziś, gdyż z końcem stycznia zmianie ulegają opłaty startowe!

W weekend 13-15 kwietnia, w Łodzi na biegaczy czeka wiele atrakcji! Uczestnicy do wyboru mają biegi indywidualne na dystansach od 200 metrów dla najmłodszych uczestników do królewskiego maratonu, dla tych najbardziej doświadczonych. Przygotowano także rywalizację sztafetową.

Z końcem stycznia zmianie ulegają opłaty startowe, warto więc już dziś zapisać się na DOZ Maraton Łódź.

Wzrost cen w dniu 1 lutego:

  •  maraton: 100 PLN => 120 PLN
  •  półmaraton: 80 PLN => 100 PLN
  •  sztafety ekiden: 354 PLN => 414 PLN
  •  5k Run: 39 PLN => 49 PLN
  •  Kids Run: 29 PLN => 39 PLN

Co czeka na biegaczy?  

Od 13 kwietnia działać będzie Expo Run&Fun i biuro zawodów. W sobotę, 14 kwietnia, na godzinę 12.00 zaplanowany jest start 5K Run, czyli biegu na dystansie 5 kilometrów. Między godziną 14 a 17 rozegrane zostaną biegi dla dzieci i młodzieży, które w Łodzi cieszą się ogromną popularnością. W 2017 roku w wydarzeniu wzięło udział 1000 młodych adeptów biegania.

W niedzielę rozegrany zostanie maraton i półmaraton. Oba dystanse wystartują wspólnie z Alei Bandurskiego. Trasy rozdzielą się na 18 kilometrze. Multimedialna meta dla obu dystansów zlokalizowana jest na Atlas Arenie. Na uczestników czeka ponad 50 punktów kibicowania i szereg łódzkich zabytków przy trasie.

Organizatorzy DOZ Maraton Łódź zaprezentowali tegoroczny medal, którzy biegacze otrzymają na mecie. 


Tegoroczna edycja DOZ Maraton Łódź odbędzie się w dniach 13-15 kwietnia 2018 roku. Rejestracja trwa na platformie SlotMarket.pl.

Więcej informacji o DOZ Maratonie Łódź można znaleźć na stronie internetowej www.lodzmaraton.pl oraz na facebook.com/lodzmaraton