W sobotę oficjalna prezentacja butów ASICS GEL-Kayano 25 w Sklepie Biegacza Powiśle

Pamiątkowe koszulki i prezenty od ASICS czekają na wszystkich uczestników oficjalnej prezentacji butów GEL-Kayano 25, która odbędzie się w sobotę, 30 czerwca od godziny 11:00 w Sklepie Biegacza na Powiślu w Warszawie. Organizatorzy zapowiadają, że przedstawią jak w ciągu minionych 25 lat zmieniał się model butów biegowych, które łączą w sobie stabilizację i komfort.

A wszystko zaczęło się od żuka

W 1993 roku Toshikazu Kayano, zainspirowany egzoszkieletem żuka, postawił pierwszy krok w drodze do maksymalnej stabilizacji i niezwykłego komfortu. Podczas spotkania eksperci ASICS przedstawią bliżej drogę ewolucji butów GEL-Kayano, przybliżą również nowe technologie FlyteFoam™ Propel oraz FlyteFoam™ Lyte, kóre zostały wykorzystane w jubileuszowym modelu.

 ASICS Motion ID pomoże wybrać optymalny model obuwia biegowego

Podczas sobotniego spotkania w Sklepie Biegacza Powiśle trwały będą bezpłatne testy stóp ASICS Motion ID. To innowacyjny system przygotowany przez naukowców z Instytutu Nauki Sportu w Kobe, który za pomocą akcelerometrów umieszczonych na ciele biegacza pomaga w dokładnym dobraniu obuwia biegowego. Wprowadzając do systemu podstawowe dane dotyczące treningu (kilometraż, nawierzchnia na jakiej trenuje, waga, wzrost oraz inne preferencje treningowe) wspiera w znalezieniu właściwego obuwia do biegania. Badania są całkowicie bezpłatne, trwają 30 minut. Zapisy dostępne są TUTAJ.

Testy GEL-Kayano 25 na treningu z ASICS FrontRunner Poland

Na zakończenie spotkania odbędzie trening biegowy prowadzony przez grupę ASICS FrontRunner Poland. Na wszystkich uczestników czekają pamiątkowe koszulki i prezenty od ASICS. Będzie można również bezpłatnie przetestować model GEL-Kayano 25. Jak informuje organizator, liczba rozmiarów jest ograniczona.

mat pras.