JBL ze słuchawkami dla sprinterów i nie tylko

JBL wprowadził na rynek słuchawki sportowe Endurance SPRINT. Jak czytamy w komunikacie prasowym jest to sprzęt, który producent szczególnie poleca osobom trenującym na dystansach sprinterskich. Nowe słuchawki od JBL kosztują 219 złotych. 

Słuchawki JBL Endurance SPRINT zawierają technologie znane ze wszystkich modeli sportowych tej marki. Mowa tutaj o technologiach FlexSoft, która zapewnia że nawet podczas długiego czasu użytkowania słuchawki nigdy nie sprawiają dyskomfortu przez ucisk spowodowany nieodpowiednim dopasowaniem do kształtu ucha oraz technologii bezpiecznego mocowania TwistLock.

Dodatkowym atutem nowych słuchawek jest łączność Bluetooth, a także wodoodporność na poziomie IPX7. Jak informuje producent, wystarczy 10 minut ładowania, by akumulator mógł pracować przez godzinę. W pełni naładowany zapewnia 8 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki.

Ten bezpiecznie dopasowany model wspomaga każdy trening. Przyciski dotykowe ułatwiają zarządzanie muzyką, natomiast rozwiązanie MagHook umożliwia m.in. wygodne przechowywanie nieużywanych słuchawek. Sterowanie dotykowe pozwala w prosty sposób i bez przerywania biegu zarządzać muzyką i połączeniami, kontrolować głośność, wznawiać i wstrzymywać odtwarzanie oraz zmieniać utwory jednym dotknięciem.

Słuchawki dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: czarno-szarej, czarno-czerwonej, czarno-limonkowej.

Specyfikacja techniczna

Przetworniki dynamiczne o średnicy 10 mm

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Sugerowana cena detaliczna: 219 zł

mat pras.