Suunto z nową kolekcją pasków do zegarków

Suunto zaprezentował nową kolekcję akcesoriów zawierającą paski z różnych materiałów w intensywnych kolorach, które umożliwiają szybkie i łatwe dostosowanie zegarków Suunto do różnych potrzeb i stylów. Kolekcja zawiera sportowe paski silikonowe zaprojektowane do intensywnych ćwiczeń, klasyczne tekstylne i silikonowe paski do sportów outdoorowych, a także skórzane paski w stylu miejskim.

Sportowe paski silikonowe Suunto mają całkowicie nową wentylowaną konstrukcję, która świetnie się sprawdza w intensywnych formach aktywności, gdzie kluczowe znaczenie ma przepuszczalność powietrza. Dostępne są paski o dwóch szerokościach: 20 mm i 24 mm. Węższe są zgodne z zegarkami Suunto 3 Fitness, a szersze ze wszystkimi zegarkami Suunto 9 i Suunto Spartan Sport.

Paski sportowe o szerokości 20 mm są dopasowane kolorystycznie do zegarków Suunto 3 Fitness: dostępne są w kolorze białym, czarnym, morskim i sakura. Paski sportowe o szerokości 24 mm nadają zegarkom Suunto 9 i Spartan Sport świeżości i nowego charakteru. Dostępne są w kolorze limonkowym, białym lub czarnym.

Fanom podróży i wędrówek Suunto poleca paski tkaninowe w kolorystyce Stealth, Foliage i Concrete są zgodne z zegarkami Suunto 9 i Suunto Spartan Sport.

Wszystkie silikonowe paski Suunto są wytrzymałe i wygodne, a także łatwo je utrzymać w czystości. Dzięki temu idealnie nadają się do pływania i innych intensywnych form aktywności. Sportowe paski silikonowe Suunto są sprzedawane w zestawach zawierających dwie długości, S i M. Natomiast paski tekstylne są sprzedawane w zestawach z rozmiarami M i L. Dzięki temu pasują do nadgarstków o różnej grubości, a także można je nosić na rękawie.

Paski akcesoryjne Suunto są wyposażone w mechanizm szybkozłączki – łatwo je wymienić bez dodatkowych narzędzi. Informacje na temat dostępności pasków oraz cen znajdują się na tej stronie.

mat. pras.