Znamy lokalizacje Survival Race w 2019 roku. Niższe ceny pakietów startowych tylko do dzisiaj

Organizatorzy Survival Race, miejskiego biegu z przeszkodami ogłosili zapisy na szósty sezon, który rozpocznie się w czerwcu w Poznaniu i zakończy we wrześniu we Wrocławiu. Organizatorzy zachęcają do szybkiej rejestracji na imprezy, ponieważ najniższe ceny opłat startowych obowiązują tylko do dzisiaj. 

Lokalizacje bez zmian

Szósty sezon Survival Race ruszy w weekend 1-2 czerwca w Poznaniu na terenie wokół Jeziora Maltańskiego. Drugi bieg natomiast odbędzie się w dniach 21-22 września we Wrocławiu na terenie Morskiego Oka. Będą to dokładnie te same lokalizacje, co w mijającym sezonie.

Jak wyjaśnia Marcela Longa z Biura Prasowego Survival Race, cykl zostaje w tych dwóch miastach, ponieważ organizatorzy chcą możliwie najlepiej dopieścić dwa najważniejsze dla nich biegi. – Mamy za sobą 5 lat doświadczenia, większych i mniejszych sukcesów, podejmowania różnych prób i popełniania błędów, z których wyciągamy wnioski. W 2019 roku stawiamy na jakość, a nie ilość. I już teraz działamy pełną parą, żeby dopracować poznańską i wrocławską edycję, dopiąć wszystko na ostatni guzik i oddać naszym uczestnikom w pełni satysfakcjonujące przeżycia na najwyższym poziomie – podkreśla.

W programie obu wydarzeń będą biegi na trzech dystansach o różnym poziomie trudności 3km z 15 przeszkodami dla początkujących, którzy chcą zrobić pierwszy krok, 6 km z 30 przeszkodami dla bardziej wprawionych biegaczy, którzy chcą sprawdzić swoje możliwości oraz 12 km z 50 przeszkodami dla prawdziwych weteranów, którzy z ekstremalnymi wyzwaniami są za pan brat. Zawodowcy, którzy chcą powalczyć o podium i pobicie biegowych rekordów, mogą wystartować w pierwszej fali o nazwie Legend. Organizatorzy nie zdradzają, jakie konkretnie przeszkody pojawią się na trasach biegów w przyszłym roku, ale dają do zrozumienia, że fani ekstremalnego biegania mogą liczyć również na zupełnie nowe konstrukcje.

Do dzisiaj najtańsze pakiety

– Swoich sił na survivalowej trasie można spróbować w pojedynkę, lub zebrać ekipę i stworzyć drużynę. Razem raźniej i taniej – każdy team od 5 osób w wzwyż może liczyć na zniżkę, a grupy powyżej 20 osób otrzymują dodatkowe niespodzianki. Udział w miejskim biegu z przeszkodami to także nietuzinkowy pomysł na integrację firmowego zespołu. Nie warto zwlekać z zakupem pakietu startowego ponieważ z każdy miesiącem jego cena będzie wrastać – informuje Marcela Longa.

Survival Race to nie tylko miejski bieg z przeszkodami – to dwudniowy festiwal sportowy ze strefami relaksu, foodtrackami i szeregiem atrakcji. Uczestnicy i kibice będą mogli skorzystać z dodatkowych niespodzianek na terenie miasteczka, wyzwolić ducha walki na mini torze z przeszkodami czy odprężyć się w trakcie masaży.

Od małego na całego!

Organizatorzy wspierają szerzenie zdrowej, sportowej pasji od najmłodszych lat, dlatego z roku na rok coraz mocniej rozwijają formułę biegu dla dzieci. Na specjalnie zaprojektowanym torze będą mogły się wybawić zarówno maluchy od 3 roku życia, jak i nastolatki do lat 13.

Długość dystansu oraz ilość i poziom trudności przeszkód do pokonania dostosowana jest do grupy wiekowej najmłodszych uczestników. Udział w Survival Race KIDS to najlepsza forma aktywnej rozrywki i sposób na zainspirowanie dzieciaków, by złapały sportowego bakcyla – podkreślają organizatorzy.

Survival Race to jeden z największych biegów przeszkodowych w Polsce. Jak dowiedzieliśmy się w Biurze Prasowym imprezy w 2018 roku podczas jubileuszowej piątej edycji łącznie w Survival Race wzięło udział blisko 18 tysięcy uczestników – zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Zapisy na wszystkie biegi szóstej edycji Survival Race prowadzone są na stronie www.survivalrace.pl

red