Szukasz prezentu pod choinkę dla aktywnych? Sprawdź vouchery na gdyńskie imprezy sportowe

Co jest najlepszym prezentem dla aktywnych? Udział w wymarzonych zawodach i czas na przygotowanie. Na drugie nie zawsze można mieć wpływ, ale z pierwszym można pomóc chociażby poprzez zakup pakietu startowego w formie vouchera. Akcja obejmuje następujące imprezy: Gdynia Półmaraton, Gran Fondo Gdynia oraz Enea IRONMAN 70.3 Gdynia.

Voucher jest rozwiązaniem niezwykle dyskretnym i prawie bezobsługowym, co bardzo cenią sobie nasi klienci, zwłaszcza ci, którzy zakupów prezentowych dokonują nawet w Wigilię, tuż przed rodzinnym spotkaniem – mówi Marek Domaszczyński ze Sport Evolution. – Dlatego mamy nadzieję, że podobnie jak w ubiegłych latach, zawodnicy i ich rodziny skorzystają z naszej podpowiedzi, jak sprawić radość swoim bliskim trafionym, a być może nawet oczekiwanym prezentem.

Zakupu voucherów można dokonać na platformie SlotMarket. Tam też znajdują się szczegółowe warunki sprzedaży prezentu, informacje o organizowanych imprezach oraz o usługach dodatkowych, takich jak rezerwacja hotelu, ubezpieczenie czy wysyłka pakietu do domu.

Pamiętam, że sama w ubiegłym roku głowiłam się, jak zorganizować mężowi prezent-niespodziankę w postaci wspólnego startu w jednym z biegów. Dziś mogę zapewnić, że my tę kwestię uprościliśmy maksymalnie – mówi Ewa Paciorek, PR Manager ze Sport Evolution. – Wystarczy, że ofiarodawca złoży zamówienie na platformie Slotmarket.pl, a voucher trafi do jego skrzynki mailowej. Potem można go w dowolnej formie przekazać uczestnikowi, ponieważ zawiera on kod zerujący opłatę startową za udział w zawodach. Oczywiście, osoba zainteresowana może w każdej chwili dokupić na platformie usługi dodatkowe, takie jak koszulka czy grawer medalu.

Półmaraton Gdynia

Osobom, które preferują ładne opakowanie w formie fizycznej, zapewne przypadnie do gustu możliwość przesłania wydrukowanego i zapakowanego vouchera kurierem do adresata. Szczegóły znajdują się na podstronie z opisem voucherów.

Przypomnijmy, że Gdynia Półmaraton z metą na plaży odbędzie się 17 marca 2019 roku, wyścig rowerowy dla amatorów Gran Fondo Gdynia – 2 czerwca, zaś Enea IRONMAN 70.3 Gdynia w weekend 10-11 sierpnia 2019.

mat.pras