Piłkarski Runmageddon w Ełku

Runmageddon czyli najbardziej ekstremalny i popularny cykl biegów przeszkodowych w Polsce, przez dwa dni szaleć będzie w Ełku. W weekend 23-24 czerwca organizatorzy zaproponują uczestnikom połączenie ekstremalnego wyzwania z prawdziwymi piłkarskimi emocjami. W związku z odbywającymi się właśnie mistrzostwami świata w piłce nożnej, fani biegania przez przeszkody na trasie biegu napotkają wiele niecodziennych, piłkarskich przeszkód. Atrakcje czekają zarówno na dorosłych, jak i na dzieci, a wielką kulminacją imprezy będzie Wielki Mecz Piłki Błotnej Runmageddonu! 

Letnia edycja Runmageddonu w Ełku stanie się nie tylko centrum ekstremalnej rozrywki, ale także świetnym miejscem dla wszystkich uczestników i kibiców do dzielenia się piłkarskimi emocjami. Czego spodziewać można się po footballowym Runmageddonie? – Ełcki Runmageddon będzie niepowtarzalny! Startujący zmierzą się z piekielnymi przeszkodami, wśród których pojawią się również te piłkarskie. Na trasie czekać będzie m.in.: Koszmar Napastnika czy Ostatni Aut. Nowością będą zasieki do pokonania tyłem, czy najdłuższa w historii Runmageddonu, aż 1000 metrowa przeprawa w wodzie! W sobotę wszystkich zaskoczy prawdziwy rarytas – zmieszamy 5 ton wody z błotem na którym rozegrany zostanie Wielki Mecz Piłki Błotnej Runmageddonu. Dla dzieci w strefie Kids przygotujemy bramki i małe boiska, by mogły poczuć prawdziwe emocje jakie towarzyszą na boisku. A na koniec – ruszymy do strefy kibica, by wspólnie dopingować reprezentację Polski ! – mówi Alicja Janczak, dyrektorka Runmageddonu Ełk.

Runmageddon Kids

Zapisy

Chętni, którzy jeszcze nie zapisali się na ełcki Runmageddon, mogą to zrobić do czwartku 21 czerwca do godziny 14:00 poprzez stronę internetową www.runmageddon.pl. Dorośli mają do wyboru 3 formuły: Intro – trzykilometrowy dystans z ponad 15 przeszkodami; Rekrut – 6 kilometrów najeżony co najmniej 30 przeszkodami oraz formułę Classic – najdłuższą, bo 12 kilometrową trasę  z przynajmniej 50 przeszkodami.

Młodzież po 16 roku życia, ale tylko za osobistą zgodą  prawnego opiekuna może wystartować w formule Intro (3 km, 15+), zaś dla dzieci w wieku 4-11 lat przygotowana zostanie trasa KIDS czyli jeden kilometr naszpikowany około 10 przeszkodami. Ekstremalne zmagania oglądać będzie można w specjalnie przygotowanym Miasteczku Kibica, w którym nie zabraknie piłkarskich rozrywek, wyzwań i konkursów w strefie Challenge oraz atrakcji dla dzieci.

 

mat.pras