New Balance z atrakcjami dla uczestników 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego

Pod koniec stycznia okazało się, że Fundacja Maraton Warszawski zakończyła trwającą 12 lat współpracę z firmą adidas. Nowym partnerem sprzętowym Półmaratonu Warszawskiego i Maratonu Warszawskiego na cztery lata została amerykańska marka New Balance, która zaprasza biegaczy na piątek i sobotę do swojej strefy w Hali COS na Torwarze. 

New Balance przygotował nowinki z kolekcji dla biegaczy, konkursy z nagrodami, a także wiele inspirujących spotkań z osobami z biegowego światka, które poprowadzą Krzysztof JANKES Jankowski, Bartek Ignacik i Damian Bąbol. Swoimi zawodniczymi doświadczeniami podzielą się Paweł Czapiewski, Adam Draczyński i Wojciech Kopeć. Praktycznych wskazówek przed biegiem udzieli także MKON, czyli Marcin Konieczny, Mistrz Świata Ironman w kategorii 45-49.

O swoich pasjach opowiedzą reprezentanci biegowej blogosfery – Kasia Gorlo (runtheworld.pl) i Bartek Olszewski (warszawskibiegacz.pl), a Krzysztof Kwacz z On The Move podzieli się swoimi patentami na dobre zdjęcia z treningu.

W sobotę o 14:15 odbędzie się spotkanie z Filipem Chajzerem, który opowie o swoich przygodach z niedzielnym bieganiem. Na miejscu będzie też Łukasz Jóźwiak, który opowie o tym, gdzie warto wpaść na trening biegowy w Warszawie.

– Na spotkania zapraszamy wszystkich zawodników startujących w półmaratonie, a także kibiców i tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki na swojej biegowej ścieżce. Panele dyskusyjne dostarczą dodatkowej motywacji przed niedzielnym startem, a eksperci w strefie New Balance pomogą w odpowiednim doborze sprzętu biegowego – zachęcają organizatorzy.

Jak informuje Biuro Prasowe New Balance, na stoisku będzie można też skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej na kolekcję sportową przygotowanej z okazji 14. PZU Półmaratonu Warszawskiego.

Niektórzy biegacze będą mieli jednak spory orzecz do zgryzienia, bo równolegle z atrakcjami przygotowanymi przez New Balance w Warszawie odbywać będzie się Recode Running Festival organizowany przez firmę adidas. Gościem wydarzenia będzie legendarny Haile Gebreselassie.

mat. pras.