Warszawę czeka kolorowy Dzień Dziecka

Organizatorzy The Color Run poinformowali, że tegoroczny cykl kolorowych biegów otworzy impreza, która odbędzie się 1 czerwca w Warszawie. Podobnie jak w ubiegłych latach kolorowi biegacze opanują tereny wokół PGE Narodowego. Na uczestników czeka cała masa niespodzianek, m.in. dmuchane przeszkody i stacja z kolorową pianą.

Tu liczy się zabawa 

The Color Run to bieg, piknik i festiwal w jednym. Zasady są proste: nikt się nie ściga, nikt nie mierzy czasu, jedyną miarą jest ilość kolorowych uśmiechów przebiegających przez metę. Można biec „w stylu dowolnym”, spacerować, jechać na wózku lub pokonać 5 km u taty „na barana”.

Trasa to najszczęśliwsze 5 km na świecie. Co 1 km na biegaczy czeka stacja z kolorowym proszkiem, a pomiędzy stacjami kolejne niespodzianki.

The Color Run nie pyta o wiek. Mogą wziąć w nim udział dzieci, rodzice, dziadkowie, a nawet pradziadkowie. Milusińscy poniżej 10 roku życia uczestniczą bezpłatnie. Na wszystkich po dotarciu do mety czeka niepowtarzalne after party z energetyczną muzyką, eksplozjami kolorów, animacjami i licznymi atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia.

Dzień Dziecka na kolorowo!

– Udział w warszawskiej edycji The Color Run to wspaniały pomysł na wspólne spędzenie Dnia Dziecka. Szykujemy masę atrakcji i niespodzianek, które sprawią, że na naszej kolorowej trasie również dorośli odnajdą w sobie dziecko. Zamiast kolejnej zabawki lub gry warto podarować swoim dzieciom to, co najcenniejsze, swój czas, zaangażowanie i wspólną zabawę – mówi Karina Dziuba, współorganizatorka The Color Run w Polsce. – Do udziału w imprezie zapraszamy całe rodziny z maluchami. Kolorowe barwniki, które wykorzystujemy na trasie są w pełni naturalne, bezpieczne i powstają na bazie skrobii kukurydzianej – wyjaśnia.

Na warszawski bieg The Color Run można zapisać się na tej stronie. Do 29 kwietnia najtańszy indywidualny pakiet kosztuje 78 złotych.

Karina Dziuba podkreśla, że The Color Run to impreza, która łączy pokolenia. – Nasz bieg szczególnie pokochały rodziny z dziećmi. Widok trzypokoleniowej rodziny pokonującej kolorową piątkę wynagradza nam wszelkie trudy organizacyjne. Dlatego dla rodzin w tym roku szykujemy specjalną ofertę. Drużyny liczące co najmniej cztery osoby oraz rodziny, której członkowie reprezentują co najmniej 3 pokolenia za start każdej osoby zapłacą o 6 złotych mniej – informuje Karina Dziuba.

Polacy pokochali kolorowe bieganie

Na polskim rynku The Color Run zadebiutował w 2015 roku i z miejsca podbił serca Polaków. W ciągu minionych czterech` lat w kolorowych biegach wzięło udział prawie 90 tysięcy osób. Za takim sukcesem stoi wyjątkowa formuła wydarzenia, połączenie sportu z zabawą – bez presji i rywalizacji. W taki sposób The Color Run chce motywować mieszkańców do aktywnego i zdrowego życia.

Począwszy od 2012 roku The Color Run zgromadził już ponad 7 milionów uczestników na całym świecie, którzy brali udział w tysiącach imprez zorganizowanych w ponad 40 krajach.

mat pras.