ESKA LEDs RUN – najbardziej lightowy bieg w Polsce. Już 1 czerwca w Poznaniu

Radio ESKA organizuje najbardziej rozświetlony bieg w Polsce – ESKA LEDs RUN. Udział w nim może wziąć każdy, kto jest w stanie pokonać dystans 5 kilometrów. Na uczestników w najbardziej kreatywnych, świecących stylizacjach, będą czekać nagrody. ESKA LEDs RUN odbędzie się 1 czerwca na Wartostradzie w Poznaniu. Akcję wspiera kampania reklamowa.

W biegu ESKA LEDs RUN liczy się poczucie humoru, uśmiech i dobra zabawa. Impreza przeznaczona jest dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania sportowego i kondycję. Uczestnicy biegu nie muszą się spieszyć, wystarczy że w dowolnym czasie i w dowolnym stylu pokonają dystans 5 kilometrów. Impreza rozpoczyna się wieczorem, o godzinie 21:00.


Można także wystartować w konkursie na najlepszy świecący strój, w którym nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne przebrania. Po biegu na uczestników czekać będzie afterparty z udziałem gwiazd Radia ESKA, pokaz laserowy oraz impreza z DJem w rytm hitów na czasie.

Akcję ESKA LEDs RUN wspiera kampania reklamowa obejmująca Radio ESKA (spoty promocyjne oraz konkurs antenowy, w którym, wygrać można pakiety startowe, internet (video i display – emisja w serwisach Grupy ZPR Media, Facebooku, Instagramie oraz na YouTubie), a także ooh (plakaty, ekrany LCD, nośniki w komunikacji miejskiej oraz specjalny patrol poruszający się ulicami Poznania).

Za planowanie mediów odpowiadał dział marketingu Radia ESKA. Kreację opracował dział marketingu Radia ESKA i Producenci Kreatywni ZPR Media.

Patroni ESKA LEDs RUN: ESKA TV, ESKA Info, Miasto Poznań, Straż Miejska w Poznaniu, Biegowe.pl, Poradnikzdrowie.pl, Wfirmie24.pl.

 mat pras.