Li-Ning w eobuwie.pl. Teraz można przymierzyć buty wirtualnie

W ofercie sklepu internetowego eobuwie.pl pojawiły się buty biegowe i lifestylowe chińskiej marki sportowej Li-Ning. Dzięki systemowi esize.me dostępnemu w stacjonarnych placówkach eobuwie.pl biegacze mogą dobrać właściwy but na podstawie skanu stopy 3D. 

Coraz więcej biegaczy decyduje się na zakup butów przez Internet. Nic w tym dziwnego, jest to wygodny, szybki i prosty sposób na dokonanie zakupów. Największą przeszkodą w wyborze obuwia kupowanego zdalnie był dotychczas dobór odpowiedniego rozmiaru. Jednak jest to już problem należący do przeszłości.

– Nasza marka zadebiutowała na polskim rynku w ubiegłym roku i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony biegaczy. Jednak osoby, które chciały spróbować nowej propozycji mogły dotychczas przymierzać buty jedynie przy okazji targów i wydarzeń branżowych. Od teraz, dzięki współpracy z eobuwie.pl, posiadającym patent esize.me, pojawiła się możliwość wirtualnego mierzenia butów Li-Ning – czytamy w komunikacie prasowym, który dotarł do naszej redakcji.

Na czym to polega? W pierwszej kolejności należy odwiedzić jeden z punktów stacjonarnych eobuwie.pl lub niezależnych punktów ze skanerem esize.me w centrach handlowych w całej Polsce. Tam można bezpłatnie wykonać skan 3D swoich stóp.

Wystarczy zdjąć buty i stanąć na skanerze – całość zajmuje dosłownie kilka chwil. Na tej podstawie będzie można dobrać model butów biegowych pasujący do unikalnego kształtu naszej stopy. Zakupu można dokonać zarówno przez Internet, jak i w salonach stacjonarnych eobuwie.pl.

W ofercie eobuwie.pl znajdują się wszystkie dostępne na polskim rynku modele butów Li-Ning – od typowo treningowych, mocno amortyzowanych, przez lżejsze i cieńsze buty treningowo-startowe, aż po bardzo lekkie i zapewniające bardzo dobrą wentylację startówki. Również ci, którzy szukają butów do chodzenia na co dzień, znajdą tam ofertę obuwia z kategorii lifestyle od Li-Ning.

Li-Ning to jedna z największych marek obuwia i odzieży sportowej w Chinach. Jej historia sięga 1989 roku, a założycielem jest trzykrotny Mistrz Olimpijski w gimnastyce Li Ning. Oferta firmy obejmuje obuwie i odzież sportową, wyposażenie i akcesoria dla profesjonalistów oraz amatorów.

mat. pras.