Ostatnie godziny zapisów do 8. Biegu 10 km Szpot Swarzędz

2 czerwca na ulice Swarzędza wyruszą uczestnicy 8. Biegu 10 km Szpot Swarzędz, od kilku lat jednego z największych biegów w Wielkopolsce na tym dystansie. Organizatorzy biegu przygotowali dla biegaczy wiele atrakcji i niespodzianek. Jedną z nagród będzie m.in samochód osobowy marki Suzuki Celerio, który zostanie rozlosowany wśród wszystkich uczestników biegu. Na liście startowej obecnie widnieje ponad 2 tysiące nazwisk, a zapisy internetowe zostaną zakończone w poniedziałek 20 maja o północy. 

Pobiegnij i wygraj… Suzuki Celerio

Start 8. Biegu 10 km Szpot Swarzędz nastąpi w niedzielę 2 czerwca 2019 roku o godzinie 11.00 z najszerszej arterii komunikacyjnej Swarzędza – ulicy Cieszkowskiego. Meta znajdować się będzie na tartanowej bieżni Stadionu Miejskiego przy ulicy Święty Marcin 1. Nagrodą główną, a zostanie ona rozlosowana wśród wszystkich uczestników, którzy pokonają dystans 10 km w regulaminowym czasie 90 minut,  uprzednio wypełnią prawidłowo kupon konkursowy – jest w tym roku samochód Suzuki Celerio.

10 km Szpot Swarzędz

Tradycją swarzędzkich biegów jest nagradzanie aż sześciu pierwszych zawodniczek i zawodników w każdej z 13-kategorii wiekowych. Łącznie z klasyfikacją generalną oraz nagrodami rzeczowymi od Saucony, firmy grawerswarzedz.pl, RH Medic na scenę po nagrody zostanie zaproszonych niemal 200 osób.

Za linią mety stanie tradycyjnie Dzwon Rekordzisty, za pomocą którego każdy, kto ustanowi nowy rekord życiowy będzie mógł ten fakt obwieścić całemu światu.

Daj przykład innym w Biegu  Rodzinnym

Godzinę przed startem biegu głównego na trasę o dystansie około 1,2 km wyruszą uczestnicy historycznego, bo 1. Biegu Rodzinnego. W tym biegu nie obowiązują żadne limity wiekowe, a jedynie limit  startujących ustalony przez organizatora na 1 000 uczestników. Na mecie każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a także wodę mineralną i jabłuszko. O udziale w Biegu Rodzinnym decyduje kolejność zgłoszeń, a zatem nie warto zwlekać z podjęciem decyzji.

Zapisy na obydwa biegi możliwe są jeszcze do godziny 23:59:59 w poniedziałek 20 maja 2019 roku za pośrednictwem strony www.biegi.szpot.pl.

 

mat.pras