Under Armour otwiera pierwszy sklep w Polsce

Amerykańska marka sportowa Under Armour już 25 października o godz. 13:00 otworzy pierwszy sklep firmowy w Polsce – w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia.

Podczas wydarzenia zostanie przedstawiony pierwszy polski ambasador marki, Robert Karaś – triathlonista, mistrz i rekordzista świata na dystansie potrójnego i podwójnego Ironmana.

W otwarciu wezmą udział także jedni z najlepszych sportowców w kraju: pierwszy Polak w lidze NBA Cezary Trybański, dwukrotna mistrzyni świata we wspinaczce sportowej na czas Aleksandra Mirosław oraz mistrz triathlonu Jerzy Górski. Spotkanie poprowadzi prezenter telewizyjny i radiowy oraz zaawansowany triathlonista – Maciej Dowbor.

Pierwszy sklep Under Armour w Polsce będzie miał powierzchnię ponad 200 metrów kwadratowych. W jego ofercie znajdą się zaawansowane technologicznie linie odzieży, obuwia i akcesoriów sportowych do treningu oraz biegania w różnych warunkach pogodowych.

Jak podkreśla biuro prasowe amerykańskiej marki warszawski sklep „spełnia wszystkie globalne standardy Under Armour, by zapewnić klientom i klientkom marki w Polsce kontakt ze światem sprzętu sportowego najwyższej klasy.”

Jak czytamy w komunikacie prasowym, w weekend otwarcia – od 25 do 27 października – przygotowano promocję dla klientów sklepu. Każdy, kto udostępni w mediach społecznościowych zdjęcie postumentu Under Armour, ustawionego w atrium Westfield Arkadia i oznaczy je hasztagiem #UnderArmourWarsaw, będzie mógł odebrać 25 zł zniżki na zakup odzieży oraz 50 zł zniżki na zakup obuwia Under Armour.

Dodatkowo w tym okresie, do każdego zakupu odzieży lub obuwia klienci otrzymają specjalny prezent z okazji otwarcia – plecak Gym Sackpack. Szczegóły promocji dostępne w sklepie.

Pierwszy polski Under Armour Brand House mieści się na parterze centrum handlowego Westfield Arkadia w Warszawie i będzie otwarty od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 22:00 oraz w niedziele handlowe od 10:00 do 21:00.

mat pras.