Świetlny oddział Spartan pobiegnie dla dzieci w 15. Półmaratonie Warszawskim

Spartanie zachęcają biegaczy do wstąpienia w szeregi oddziału, który 23 maja 2020 roku pokona w trasę 15. Półmaratonu Warszawskiego. Biegnąc w legendarnym stroju będzie można pomóc niepełnosprawnym dzieciom. Za każdego Rekruta lub Amazonkę, który spełni wszystkie wymogi regulaminu, wybrane dziecko otrzyma 200 złotych na rehabilitację oraz sprzęt rehabilitacyjny.

– 15-lecie Półmaratonu w Warszawie to będzie wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy w historii wystartujemy nie w godzinach porannych ale po zachodzie słońca. Z tej okazji przygotowujemy dla Was świetlny oddział, który rozpromieni całą trasę i sprawi, że będzie to niezapomniane przeżycie. Jesteśmy przekonani, że będzie nam towarzyszyć niespotykana atmosfera biegu nocnego! – zapewniają Spartanie.

Do oddziału Spartan może wstąpić każdy chętny biegacz. Wystarczy wybrać dziecko, dla którego chcemy pobiec 15. Półmaraton Warszawski. Kolejny krok to wysłanie zgłoszenia na ten adres mailowy i już można dołączyć do zespołu wybranego dziecka. Dla jednego podopiecznego może wystartować maksymalnie 20 Rekrutów i Amazonek.

– Wszystkie zgłoszone osoby zobowiązane są wypożyczyć od nas bezpłatny strój na bieg oraz przebiec z oddziałem Spartan cały dystans 15. Półmaratonu Warszawskiego – informują Spartanie.

Spartanie to grupa biegowa ludzi, którzy łączą pasję biegania z pomaganiem niepełnosprawnym dzieciom. Od ponad 5 lat w strojach legendarnych Spartan na trasach maratonów i półmaratonów zbierają fundusze na leczenie, rehabilitacje i sprzęt rehabilitacyjny.

Dotychczas pomogli ponad 300 dzieciom, zebrali łącznie ponad 500 tysięcy złotych.

Więcej informacji na temat Spartan znajduje się na tej stronie internetowej.

mat pras.