PUMA też ma aplikację do ćwiczeń w domu

Z aplikacją PUMATRAC można trenować z Adrianą Limą, Lewisem Hamiltonem, Martą Hennig oraz innymi ambasadorami PUMA z całego  świata. To dobra propozycja dla osób, które poszukują zróżnicowanych pomysłów na ćwiczenia w domu.

Dzięki starannie opracowanym programom treningowym oraz biegowym biegacze mogą poprawić swoją formę bez konieczności chodzenia na siłownię. Aplikacja umożliwia dostosowanie czasu trwania i poziomu treningu oraz oferuje samodzielny wybór trenera i rodzaju aktywności fizycznej.

– I tak z Adrianą Limą dołączysz do szkoły boksu, ćwiczenia Pameli Reif wzmocnią Twoje pośladki, z Lewisem Hamiltonem poprawisz szybkość i zwinność, Alina Agitova pomoże Ci z koordynacją, Virat Kohli zabierze Cię na trening siłowy, a Marta Hennig sprawi, że wzmocnisz swoje mięśnie od wewnątrz – czytamy w komunikacie prasowym.

PUMATRAC oferuje również dodatkowe funkcje. Istnieje możliwość zaplanowania swojego treningu, a także przeprowadzenia go w rytm ulubionej muzyki – wystarczy, że zintegrować aplikację ze Spotify lub Apple Music.

Swoimi osiągnięciami można podzielić się w mediach społecznościowych i tym samym rzucić wyzwanie znajomym i zaprosić ich do wspólnej zabawy.

Bezpłatna aplikacja PUMATRAC dostępna jest zarówno dla systemów Android, jak i iOS. Poza tym można z niej także korzystać na urządzeniach Apple Watch, co świetnie sprawdzi się przy treningach biegowych.

Źródło: PUMA