Runmageddon i Survival Race przekładają biegi

Runmageddon i Survival Race ogłosiły, że przenoszą biegi z przeszkodami na drugie półrocze 2020 roku.  Powodem jest oczywiście wprowadzony przez rząd zakaz organizacji imprez masowych ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju.

Zaplanowane na 5 i 18 kwietnia imprezy Runmageddon we Wrocławiu i Krakowie zostaną przeniesione na inny termin. Osoby, które zapisały się już na start będą mogły wziąć w nim udział w drugiej połowie roku.

– Wiemy, że tysiące osób czekało, by pobiec w Runmageddonie na Stadionie Wrocław, czy w Krakowie, prosimy ich o cierpliwość, a za kilka miesięcy ponownie spotkamy się na trasie. Lepiej jest teraz powiedzieć sobie „stop”, spędzić czas z najbliższymi, a kiedy ten trudny dla Polski czas zakończy się, zacząć na nowo planować udział w ekstremalnych wyzwaniach – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddon.

Survival Race natomiast poinformował, że wrocławski bieg zorganizuje w dniach 12 i 13 września, a poznańską edycję 26 i 27 września.

– Od 7 lat dajecie nam niesamowite wsparcie. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni. Chcemy Was prosić, żebyście zrozumieli naszą decyzję. Nie mamy wpływu na zagrożenie koronawirusem, to siła wyższa, która doświadcza nas wszystkich. Prosimy więc o wyrozumiałość i pozostanie z nami. Ze swojej strony zapewniamy: wszystkie bilety zachowują ważność i zadbamy o to, aby system automatycznie w profilu, każdego uczestnika zmienił datę startu. Jeżeli jednak któryś z naszych uczestników nie będzie mógł pobiec z nami w nowym terminie, prosimy o kontakt – wspólnie znajdziemy rozwiązanie – czytamy w komunikacie prasowym.

red