Aktywna Warszawa organizuje wirtualny „Bieg bez limitu”

Jutro ruszą zapisy na bezpłatny „Bieg bez limitu”, który odbędzie się w dniach 29-31 maja. Gdzie? Tu nie ma ograniczeń, bo impreza będzie wirtualna. Jej wyróżnikiem ma być tytułowy brak limitu: osób, kilometrów czy rodzaju aktywności. Organizatorzy ze Stołecznego Centrum Sportu „Aktywna Warszawa” przygotowali 20 nagród dla najbardziej pomysłowych uczestników imprezy.

 – Może pobiec dosłownie każdy niezależnie od miejsca zamieszkania, gdyż jest to bieg wirtualny. Jedyne, o czym warto pamiętać, to wymagane podczas epidemii środki bezpieczeństwa. Nie trzeba być biegaczem ani sportowcem. Nie trzeba nawet koniecznie biegać – można np. wybrać inną aktywność – podkreśla Maciej Mroczek, dyrektor Stołecznego Centrum Sportu AKTYWNA WARSZAWA.

Zasady zabawy są bardzo proste. Aby wziąć udział w „Biegu bez limitu” należy w dniach 29-31 maja dodać swoją aktywność (komentarz, post, relację) na profilu wydarzenia na FB.

– Może to być uśmiechnięte zdjęcie, zrzut z aplikacji czy krótka informacja o podjętym wyzwaniu. Tu nie ma miejsca na rywalizację, liczy się przede wszystkim dobra zabawa i integracja środowiska biegowego– zachęca Karol Adamaszek z „Aktywnej Warszawy”.  – Po prostu postaw sobie wyzwanie biegowe lub inne i przywitaj z nami sezon!  Dodatkowo dla każdej osoby, która zdecyduje się od piątku 22 maja zarejestrować na bieg, na specjalnie przygotowanej bezpłatnej platformie będą czekały setki różnych treningów ze specjalistami FitAdept. W ten sposób najłatwiej, a jednocześnie profesjonalnie możecie przygotować się do startu! – dodaje.

Dwadzieścia najciekawszych komentarzy, relacji lub postów opublikowanych w wydarzeniu na FB z hasztagiem #biegbezlimitu organizatorzy nagrodzą zestawem gadżetów.

mat pras.

fot. Shutterstock