Rusza akcja #MojaDyszka. New Balance zapłaci 10 zł za każde 10 km

W ramach akcji „#MojaDyszka” w zamian za pokonanie dystansu 10 km marka New Balance przekaże 10 zł na ogólnopolską zbiórkę organizowaną przez Fundację Siepomaga. Środki umożliwią pomoc szpitalom i wsparcie personelu medycznego w walce z koronawirusem.

Jak dołączyć do akcji?

To proste – wystarczy założyć buty i wyjść pobiegać. W trakcie biegu należy uruchomić zegarek lub jakąkolwiek aplikację monitorującą aktywność jak Endomondo czy Strava. Następnie po pokonaniu dystansu 10 km trzeba zrobić zdjęcie lub wykonać zrzut ekranu aplikacji. Na stronie MojaDyszka znajduje się formularz, w którym można zgłosić swój bieg, załączając zdjęcie lub screen.

– Tylko tyle! Po weryfikacji zgłoszenia 10 zł popłynie, a raczej pobiegnie na konto zbiorki Fundacji Siepomaga – zapewniają organizatorzy.

#MojaDyszka w parze!

Jeśli pokonanie biegiem 10 km jest wciąż dla kogoś wyzwaniem, może zaprosić do akcji drugą osobę i pobiec z nią w parze, dostosowując dystans do indywidualnych możliwości. Ważne, aby zsumowany wynik końcowy wynosił przynajmniej 10 km. Przy wspólnym bieganiu zgłoszenia dokonuje jedna osoba, ale trzeba załączyć dwa zdjęcia dokumentujące pokonany dystans.

Akcja rozpoczyna się 29 maja i potrwa do 7 czerwca 2020 roku.

Źródło: New Balance

fot. Shutterstock