Sport Evolution zaprasza na seanse do Gdyni

Sport Evolution to już drugi po Runmageddonie organizator dużych imprez biegowych, który w poszukiwaniu nowych źródeł dochodów stawia na kino samochodowe. Już w piątek w Gdyni na parkingu przy Gdynia Arenie będzie można obejrzeć pierwsze dwa filmy – „Kształt wody” Guillermo del Toro oraz „Pewnego razu w… Hollywood” Quentina Tarantino.

Wciąż obowiązuje zakaz organizacji imprez sportowych, ale w ramach kolejnego etapu powrotu do nowej normalności jest odmrażanie kultury, a co za tym idzie możliwość korzystania z kin samochodowych. Sport Evolution zaprasza więc wszystkich spragnionych rozrywki filmowej do kina w amerykańskim stylu, które od najbliższego piątku rozpocznie funkcjonowanie przy Gdynia Arenie.

Dwa filmy dziennie

Każdego dnia w Kinie Samochodowym Gdynia wyświetlane będą dwa filmy. Pierwszy seans zaplanowano o godz. 18:00, a kolejny o godz. 21:00. Na ogromnym, nowoczesnym ekranie o powierzchni aż 77 m² prezentowane będą największe hity kinowe, ale także filmy polskie i europejskie. Każdy znajdzie coś dla siebie. Poszczególne dni zostały podzielone tematycznie: romantyczne poniedziałki, wtorki z europejskim i polskim kinem, środy z kinem akcji, czwartki na sportowo, piątki z hollywoodzkimi hitami, premierowe soboty i familijne niedziele.

Kino samochodowe zlokalizowane jest na parkingu przy Gdynia Arenie. Wjazd będzie możliwy tylko i wyłącznie od ul. Wileńskiej, na godzinę przed rozpoczęciem seansu, ale nie później niż 15 minut przed emisją filmu. Na miejscu widzowie będą mogli skorzystać z małej gastronomii i kupić popcorn, nachosy oraz zimne napoje.

Cieszymy się, że mieszkańcy Gdyni, jako jedni z pierwszych w Polsce, będą mogli skorzystać z tej ciekawej formy rozrywki, bardzo popularnej choćby w Niemczech, Czechach oraz oczywiście w Stanach Zjednoczonych. Czas, byśmy przekonali się, w czym tkwi fenomen kina samochodowego i powrócili do oglądania filmów na wielkim ekranie. Parking przy Gdynia Arenie jest do tego idealną lokalizacją, a w fotelach naszych samochodów będziemy czuć się nie tylko komfortowo, ale i bezpiecznie. Na mocy umowy z wykonawcą zagwarantowaliśmy także niższe ceny biletów dla posiadaczy karty mieszkańca – mówi Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju.

Parking przy Gdynia Arenie będzie mógł pomieścić nawet do 200 aut podczas jednego seansu. Wysokiej jakości obraz oraz dźwięk są gwarantem rozrywki na najwyższym poziomie.

Bilety na pojedyncze seanse będą kosztować 30 zł dla posiadaczy karty mieszkańca, oraz 45 zł dla pozostałych widzów. To cena za jeden samochód osobowy, w którym mogą przebywać maksymalnie 2 osoby dorosłe. W przypadku rodzin z dziećmi do 4 osób. Bilety do nabycia na platformie kupbilecik.pl.

Co w repertuarze?

Inauguracja kina samochodowego w Gdyni już w najbliższy piątek 22 maja br. O godz. 18:00 zapraszamy na film pod tytułem „Kształt wody” – który został uhonorowany aż czterema Oscarami, między innymi za najlepszy film oraz najlepszą muzykę. Tego samego dnia widzowie będą też mogli zobaczyć „Pewnego razu w… Hollywood” – film w gwiazdorskiej obsadzie z Leonardo DiCaprio, Bradem Pittem oraz Rafałem Zawieruchą w roli Romana Polańskiego. Początek seansu o godz. 21:00.

W sobotę o godz. 18:00 z foteli własnych samochodów będzie można zobaczyć polską komedię „Nieznajomi” z Mają Ostaszewską, Tomaszem Kotem oraz Kasią Smutniak. Trzy godziny później zapraszamy na projekcję najnowszego filmu Romana Polańskiego „Oficer i szpieg”.

W niedzielę czas na rozrywkę familijną i przygodową. O godz. 18:00 „Kumple z dżungli”, a o godz. 21:00 film pod tytułem „Jumanji: przygoda w dżungli”.

Pełen repertuar Kina Samochodowego w Gdyni można znaleźć TUTAJ oraz na stronie kupbilecik.pl, gdzie prowadzona jest sprzedaż biletów.

mat pras.